Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Na pewno jest impreza we Wrocławiu na rynku. W Krakowie też. I Kraków się martwi, że we Wrocławiu będzie większa niz u nich ! :D Widziałam w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwester 2005. Pod Szczęśliwą Gwiazdą impreza plenerowa od 2005-12-31 do 2005-12-31 Miejsce: Rynek Organizator: -------------------------------------------------------------------------------- To właśnie z Wrocławiem cała Polska przywita Nowy Rok. Zabawę sylwestrową z wrocławskiego Rynku będzie transmitować na żywo TVP 2. To będzie wielkie wydarzenie medialne. Na wrocławskim Rynku zaśpiewają Krzysztof Krawczyk, Stachursky, Kombi, Bajm, Blue Cafe, Reni Jusis, Tercet Egzotyczny, Doda i Calle Soli. Start o godz. 20.00 „Wybraliśmy Wrocław, bo mamy z tym miastem dobre doświadczenia po zeszłorocznej akcji I ty możesz zostać św. Mikołajem\", powiedziała Katarzyna Bilińska-Kępa, dyrektorka programowa TVP 2. Dla TVP transmisję zrealizuje Telewizja Wrocław. Zabawę poprowadzą: Agata Młynarska, Anna Popek, Paweł Pawelec i Marcin Bisiorek. Razem z telewizyjną Dwójką imprezę organizuje miasto. Oprócz koncertu możemy się także spodziewać pokazu fajerwerków. Miasto przewiduje wprowadzenie szczególnych środków ostrożności. Trzeba będzie przejść przez bramki z wykrywaczami metalu. Policjanci, strażnicy miejscy i ochroniarze mają sprawdzać również zawartość naszych toreb i plecaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże ! Jak ja bym poszła na takiego Sylwestra ! Zazdroszczę wszystkim wrocławianom, że mogą cos takiego przeżyć ! Tylko trzeba ze sobą zabrać dużo znieczulaczy-rozgrzewaczy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mogę pić z gwinta ! :D Kwestia przyzwyczajenia a nie dobrych manier. No i warunków terenowych ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapas prowiantowy zawsze nalezy mieć ze sobą ! Jakby co ! :D Żeby nie paść z głodu w drodze do domu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe na którym drzewie dzisiaj siedzi Ptaszysko? Musi ładnie wygladać, Biały Ptak na Białym Drzewie... No to ja już wiem dlaczego Pan W. tak bardzo pragnie tej pizzy....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Jak to na jakim drzewie...? NA choince ma sie rozumiec :D JA tam moge wszystko pic z gwinta. Wole prosto do buzi. Po co brudzic niepotrzebnie skorupy :P Musze isc lulu, bo wczesnie trza wstac (w srodku nocy prawie!! :( ) D O B R A N O C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Bardzo duuuuuużo bardzo mocnych trunków żeby to sobie wyobrazić ! :D No i jeszcze trzeba mieć baaaaardzo mocno wybujałą wyobraźnię ! Osoby z normalną to nie mają szans w ogóle ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie podgladalam!! O co Wy mnie podejrzewacie?! :O A sily nie mam nawet na film :( Ide lulu! Kolorowych snow!! I slodkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już na nogach od godziny. Jak zwykle - obudzil mnie telefon. I dobrze bo nie wiem do której bym gniła w wyrku ! :D Obowiązki domowe czekają - będę później !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Kochana! Ja dzis o 6 bylam na nogach!! Ty sie nie porownuj ;) Jutro tez (tak swoja droga...) :( Pociesza mnie tylko mysl o kolejnych 2 odcinkach Zaginionych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego?[wpisać......... ulubiony napój] KO Czy Ty wiesz, że prawdziwa kobieta powinna pachnieć wykwintnymi perfumami (Chanel5 - przykład), a nie browarem! Jaki facet będzie chciał Cię całować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Eeee tam... perfumami... Nie dosc, ze capi to jeszcze drogie ;) Ty wiesz, ze ja niereformowalna jestem ;) Pytanie... jakiego mezczyzne ja zechce pocalowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA z przerażeniem stwierdza, że KO brechta se w papiery] Co capi? Pachnidła? A wiesz, ze Kleopatra się kąpała w kozim mleku, żeby być piękna! A potem masowano ją i macierano mazidłami... Na widok tak boskiej kobiety, każdy rzucał jej do stóp co mógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×