Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Wiecie jaki pyszny mi się smaży kurczak, przed chwilą dodałam zielonej pietruszki... Już czuje, że działa( sam widok) KO, mam motylki jak czytam co piszesz.... A dawaj szybko do nas, już Ci herbatkę pyszną robię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na zawołanie JA - TWA :) Doniesiono mi, że tu śmiechy i chichy (jejku.. jak to się pisze ? :D ) mają bez przerwy miejsce więc zaglądam , może i mi się humor udzieli ;) Pozdrawiam gorąco Wszystkich!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agis---> Kochana ;) Ja nic nie wiem o tych smichach i chichach (faktycznie obledna pisownia ;) ) co TWA mowi... A co Ty przed kompem robisz, co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlico ---> yyy.. wychodzi na to ,że się ubieram :P Właśnie szukam spodni :P JA - TWA ---> Będzie co ma być, pewnie że dam radę :) Nie takie rzeczy mnie w życiu czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agis---> Aaaaa... to wszystko wyjasnia :D Spodnie... hmmm... nie... nie widzialam ;) TWA---> To nie ja zaczelam temat o owadach. A owady sa latajaco bzykajace. Co ja biedna moge na to poradzic??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie spodnie znalazłam, już są na miejscu, znaczy ubrane :P A tymczasem uciekam do nauki :) Tym razem prawo :) Miłego dnia! 🖐️ Życzenia noworoczne jeszcze napiszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agis---> Prawo to juz calkiem porazkowo :O Wspolczuje... Wkuwac paragrafy... heh... Wspolczuje :( TRzymam kciuki, zebys nie ugrzezla w tych zawilosciach prawniczych!! [zastanawia sie, czy Agis jeszcze Odswiezy, czy tez po swietach Jej przeszlo :P ] TWA---> Te juz calkiem obrzydliwe sa!!!! To juz ja wole te bzykajace!! KOchane moje... co Wy tak gubicie czesci garderoby!!?? Ja rozumiem posiac klucze, okulary, ale kiecke i gatki!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Ja jeszcze w życiu majtek nie zgubiłam ! Choć perfidnie kiedyś specjalnie ich nie ubrałam !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż ... była taka reakcja jakiej się spodziewałam !!! :D Naturalnie męska reakcja jakby kto pytał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Mam Ci wykładać kawę na ławę? Co to to nie ! :D :D :D Pewnie sama łaziłaś na randki bez majtek więc wiesz jak to jest ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Jak to nie zgubilas??? A koronkowe czerwone, pod stolem w EKT to czyje byly?? :P Ja raz zgubilam ;) Na obozie... potem kolezanka znalazla u siebie w plecaku :P Dobrze, ze byly prane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Nie wierzę w Twoje tłumaczenia ... pewnie dałaś koleżance na pamiatkę i stąd znalazły sie w plecaku ! :D TWA To niby ja mam Ciebie gorszyć ? Większej świntuszki od Ciebie to na razie nie znam !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow---> JAkie tlumaczenia?? TYlko winny sie tlumaczy ;) Na pamiatke...? Majtki?? Kolezance?? NO teraz to mnie zgorszylas :D TWA---> O!!! I flow Ci w koncu powiedziala to co wszyscy od dawna wiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×