Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Czy kawały można opowiadać w Wigilię? Ależ tak, Flowcia jak oderwiesz się od stołu, to się pośmiejesz! Do Św. Mikołaja: -Czy mógłbyś mi w tym roku nic nie przynosić??? A wręcz przeciwnie! - Czy mógłbyś zabrać moją starą? Cześć! Tu Św. Mikołaj! Byłeś grzeczny? Nie kradłeś? .... To się k... naucz, bo ja Ci prezentów wiecznie przynosić nie będę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem już pełna, a jeszcze tyle żarcia w lodówce. Fajnie się szykuje, stojąc przy garach ciągle się wydaje, że mało a potem człowiek nie ma siły się ruszyć!!! OD dzisiaj w prezencie będziesz ode mnie dostawać tylko KARPIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale karpie-rekiny tylko jako trupy ! Nie będe się bawić w zbrodnicielkę i walic je młotkiem po łbie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płakałam, bo tak jestem rozczarowana filmem, że właściwie czekałam aż się skończy. KO mnie zastrzeli, że obejrzałam, ale szkoda kasy na takie dziadostwo. Nie wiem dlaczego okrzyczane hIty okazują się takim niewypałem!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Ci wybaczy jak jej powiesz, że chała. Lepiej kasę za film przeznaczyc na lepszy, zbożny film !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - na dzień dziesiejszy może nie ale jest nadzieja, że znajdzie się jakiś rodzynek w 2006 specjalnie dla Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochanie! Nawet w Święta zaczynam dzień od kawki!! Za chwilę szybki spacer z Pichą i hop do wyrka i taca pyszności. O tak, dzisiaj śniadanie iście królewskie : w łóżku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po późnym śnadanku i oczywiście kawka pod ręką. Po tych wszystkich szaleństwach w kuchni - dziś nic mi się nie chce robić ! Dobrze, że idę w gości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafię do domu sama - zawsze trafiam ! Teraz się biorę za palenie w piecach. Odezwę się później !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę - zaraz będzie obiad ! Widze, że dzisiaj dzień filmowy u Ciebie TWA ! :D Zaliczyłam pierwszą część PRZEMINĘŁO Z WIATREM - niestety druga jest po południu a ja będę w gościach więc szanse na obejrzenie niewielkie. Wrócę tu około 15. Buziaczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się tak obżerać bez końca, ale przydałoby się mieć trzy żołądki, bo mój jeden biedny już nie daje rady!!!!!!!!!!! Zaliczam film i idę do parku, żwawo pochodzić... Fantastycznie jest nic nie robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanstastycznie byłoby dla mnie gdyby jeszcze po świętach był dzień wolny ! :D Zrobię sobie spacerek do znajomych tam i z powrotem. Po koniaczku taki spacer dobrze mi zrobi ... :D Azymut: dom !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, siedzenie przy stole jest okropne, tak się mogę polożyć, a tu siedź i słuchaj \"glupich rozmów\"... Jestem szczęśliwa, ze mam wlasnie takie świeta...spokojne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro będę gościła moich gości - w końcu niech ktoś zje te zapasy w lodówce! I mam nadzieję, ze wypiję martini ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuję sie jako pierwsza ! I na pewno nie będzie problemów z zebraniem glosów ! Boże - ile bym dała żeby mieć wolne do Nowego Roku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenada
ja tez mam ochote na kawe................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×