Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

TWA---> A ja wcale nie chce byc piekna :P I nie chce, zeby mi cokolwiek rzucali pod nogi. Jeszcze sie potkne ;) [sama sie zastanawia co robi... bo skolowaciala...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego masz potykać? KO [TWA nie wierzy temu co słyszy, władczyni siedzi na tronie i patrzy, kto co przyniósł, jaki podarek, jak jest nieodpowiedni, każe go ściąć ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Razem sprzątamy i jeszcze wiele innych rzeczy zdarza nam się robić równo ... ciekawe - jakieś fluidy czy cuś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież Cię nie opuszczę w Sylwestra ! :D Przynajmniej duchowo - więc jeżeli będę wśród gwiazd to i Ty będziesz tam ze mną ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Nuci pod nosem Kaczmarskiego: \"...Palace stawiam, glowy scinam, kiedy mi przyjdzie na to chec...\" i zastanawia sie co tez TWA miala na mysli...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Nie wiem czy nawet wtedy!! ;) Jestes wielce intrygujaca :) Co Ty dzisiaj tak wczesnie idziesz sobie robic dobrze?? JUz nie moglas sie doczekac? ;) flow---> pokretlo...? O_O A moze kurek?? Zreszta juz sama nie wiem jak to sie nazywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałam zbesztana za niebywanie i zobowiązana do bywania :) Co też czynię z przyjemnością. Buziaki dziewuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona---> A wiec bywaj :D TWA---> OK... to ciiiii [siada cichutko pod stolem, nie patrzac na poczynania TWA i tajemniczego przystojniachy, zajada marchewke...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Też bym się dziś, właśnie teraz, właśnie w tej chwili wymasowała !!!! Dłuuuuugi, odprężający masaż .... mogę sobie pomarzyć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ! Pokrętło do kurka (nie kurek KO) kupiłam. Wydałam całe 1,40 zł ! W końcu jednak wszystko działa jak należy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Nie bylabym panna jakbym nie drazyla tematu... Pokretlo do kurka...? Znaczy sie klucz...? Bo to pokretlo wciaz do mnie nie przemawia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlam powiedziec dobranoc, bo jutro znow smigam od rana... [orlica nie w temacie... zastanawia sie co ma wspolnego latajacy kran, z owadami i facetem...] D O B R A N O C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×