Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

KO Może zmieniłabyś tą intrygującą stopkę z nowym rokiem ? :D Oczywiście na jeszcze bardziej intrygującą ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Kiesy ten intrygujacy pomysl na stopke splynal na mnie jak objawienie... trudno byloby wymyslic cos rownie intrygujacego... Ale musze zmienic... wiem to :P TWA---> Zeby umyte!!! I tak dalej sa zolte... ale czyste :D Ha... jakbym Wam powiedziala co znaczy moja intrygujaca stopka to by przestala byc intrygujaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie slecze i slecze na poczcie i nic nie przychodzi :( ALe o2.pl czesto przetrzymuje listy, wiec moze dojdzie z opoznieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrastaja... odrastaja powoli... Jak mi ukrecisz glowe to... to... to.... to Cie podziobie :P Skad moge wiedziec, ze Ty wiesz co jest pod moim nickiem... Sama nie bylam pewna i zanim napisalam co tam jest to sprawdzilam :P [doszla do wniosku, ze TWA jest bardziej krwawa od niej samej... :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko KO chcesz śliczną kartkę? [TWA powoli zaczyna tracić cierpliwość, ale zaraz postanawia zrobić kulkę ze śniegu i wybije szybę w pokoju KO, może wtedy jak zawieje zimnem, to KO zrozumie co się do niej pisze]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trzeci etap malowania i będę piękna ! :D U nóg to już dawno pomalowałam TWA ! Mam piękne kolczyki ! Różowe ! Długie ! Motylki z takim wiszącym czymś ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Dzisiejszej nocy będzie mnie pożądał tylko pan W ! :D Jeszcze nie wie, że dostanie lekcję życia i pewnie ucieknie mi w siną dal ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zeby chociaz bielizne miala... A taki calkowity negliz... (lo matko, czy to sie przypadkiem nie pisze przez \"rz\"? ;) ) I ten Mikolaj calkowicie ubrany (nawet w czapie) z tylu... Ale karteczka sliczna :) I te truskawki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już prawie gotowa na balety ! Pazurki ślicznie mi się udały, jeszcze tylko makijaż i spadam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×