Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jak będziecie tak dalej nadawać to zaraz się tu zlecą z innych topików wszystkie baby które coś swędzi ! I wtedy dopiero się okaże ile kto ma przyjaciół ek ... np. we włosach ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, szampanika to lubię prawie tak samo jak rekina ! :D Depilacja nóg ukończona już dawno ! Jutro ciąg dalszy ... innych części ciała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem KO, czy się cieszyć czy płakać? Nic mi nie wychodzi tak jak bym chciała... Problem na problemie jedzie, problemem pogania... Przed chwilą ktoś mi popsul humor, ale mam ndzieję, że zaraz mi przejdzie... Człowiek sie łudzi oszukuje, że Nowy rok to nowe życie... W coś jasny gwint trzeba wierzyć... [TWA sobie uświadomiła, że dała pieseczkowi bialko, zamiast go ubić i dodać do ciasta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Nie chcialam Ci popsuc humoru :( Ja po prostu jestem pesymistycznie nastawiona do kazdego kolejnego nowego roku. Od dawna nie przynosza nic dobrego :( A wierze juz chyba tylko w Boga i zbawienie ;) [widzi, jak biedna sunia wcina z obrzydzeniem bialko... a pewnie miala chrapke na zolteczko :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko wyślę Cię na przyśpieszony kurs czytania!!!!!!!!!!!!!!!! CZY JA NAPISAŁAM, ŻE TO TY? [TWA łapie się za miotłę, ale w tej śnieżycy to chyba do KO nie doleci, żeby ją palnąć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Przyda mi sie :D BO ostatnio nie mam czasu na czytanie ksiazek :) A tak bede lykac w drodze do pracy :P Nie napisalas, ze ja... Ale nie napisalas tez, ze nie ja... Poza tym ktokolwiek to byl, ja tez nie przyczynilam sie swoimi czarnymi wizjami do poprawy Twojego humoru, wiec i tak moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina :( [chowa sie na wszelki wypadek pod stol, bo TWA ma krzepe w bicepsach...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko Ty już bredzisz jak bum cyk cyk... Jakie czarne wizje? Zwyczajnie było spotkanie, którego nie chciałam, dlatego jestem zła, a może niekoniecznie zła, jak przygniebiona, kurcze nie wiadomo jak to napisać , żeby oddać stan moich uczuć... ooooo już mam gorycz wygranej - to dobre określenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ostatnią kartką kalendarza zerwij wszystkie złe nastroje, zapomnij o wszystkich nieudanych dniach, przekreśl niewarte w pamięci chwile i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata... Cudny ten wierszyk KO!! Dlatego Ci ukradłam i wklejam tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> JA kochana mowie o moich czarnych wizjach - perspektywach na Nowy Rok :O Gorych wygranej... znam to uczucie ;) A te jajeczka to niekoniecznie takie zdrowe... Co za duzo to... cholesterol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to planet Ci jeszcze tylko brakuje, nie?? Chcesz wszystkie miec? A napisy trzeba bylo od razu sciagac... Na napisy sie czasem dluzej czeka, bo jest malo dostepnych zrodel :( MOze na www. napisy. org najpierw zobacz... Tam smiga az milo :) \"wolne ale skuteczne\" podoba mi sie okreslenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam KO napisy do am Maraton kiedy nie wiem 30 parę filmów się zbliza do końca Tak chcę całą planetę... Jest super. Wiesz co jeszcze szukam, stare indianskie filmy, ale cienko Laleczkowałam się ostatnie dwa wieczory, potem musiałam się jogować, bo nie mogłam zasnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×