Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

To trzeba ołtarzyk jakisik zrobić ! Na półce nie wypada ! Taka głowa to szacunku wielkiego wymaga ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Nie może być taki całkiem niezgrabny - przeciez za coś go trzeba złapać ! :D O - np. za nogę ! A jak będzie koślawa to się będę brzydziła ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość, że na ten łeb zakuty patrzeć będę dzień i noc, to jeszcze mam kasę na serwetki i dywaniki wydawać?:P I pewnie codziennie świeże kwiaty!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będziemy zarabiać żeby było na te kwiaty ! Będziemy organizować pielgrzymki do Głowy Ptaszyska - że niby ma moc uzdrawiania ! Kasiory będzie tyle, że hej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może KO sie wypowie w tej kwestii ! Jak mamy Cię zgruzować ? :D Jakaś ostatnia wola ? Testamencik z klauzulą na rzecz KKK ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro z kurami ... jak się jutro zjawi niech przedstawi świadectwo zdrowia ! Ptasia grypa nie śpi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotnapsotna
lity to wy macie wysokie na tym forum hehehehe, aż szczypie w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotnapsotna
LOTY oczywiście hehehe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Z jakimi kurakami...? Czy wyscie widzialy kiedys spiace kuraki na najwyzszej galezi drzewa...? [wymachuje swiadectwem zdrowia podbitym 3 pieczatkami z podpisami doktorow...] W ogole co to za pomysl, by mielic z piorami... Taz to w zeby pozniej wchodzi... Beeeh... :O A co z wnetrznosciami? Zmarnuja sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku! Ptaszysko już mi się 3 noc po rząd śnisz :P Opetałaś moje myśli czy jaki diabeł? Wnętrzności są do bani: - serce nic nie czuje - wątroba przeżarta piwskiem - żołądek został, pięć flaczków będzie z niego ostatecznie... reszta do smiecia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Bede Cie nawiedzac nocami po kres mych dni!! :D Za kare! Ze marzy Ci sie orla potrawka!! Watrobki to ja nawet dla psa nie polecam... Ale nereczki mam ok ;) Do pasztety ewentualnie mozna dodac przeciez, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Oooooo ! KO jednak żyje ! Cała i zdrowa ! TWA Z kompem ciagle problemy - nie wiem jak to będzie wieczorem. Dopijam kawkę i szukuję się do pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smakosz jestem drobiowy!:D A mięsko orle to marzenie niejednego kucharza. Flowka kawy mi zabraknie jak tyle będziemy \" plotkowały \":p Książki muszę czytać wieczorami, żeby mieć wyższe loty na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam serce z kamienia! Nic go nie ruszy :D Cala jestem twarda jak skala :D Ale piosenki poslucham, a co! ;) Tylko w domku, bo to jeszcze glosniki trzeba miec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ryba nie jest zimna!!! Zwlaszcza taka swiezo zdjeta z patelni :D A skala tez ciepla bywa... jak sie nagrzeje pod wplywem promieni slonecznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×