Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Zapomnieć to się tak nie da od razu. Zawsze będą wspomnienia (oczywiście te najmilsze) i będziesz wzdychać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę wzdychać do niego! Ale wzdychać lubić nie przestanę...:D To facet nie dla mnie! Powiedziałam Ci wczoraj, że najbardziej żal mi siebie i tego że już prawie pozbyłam się złudzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my TWA to już takie twarde baby jesteśmy ! Nie pasuje to niech spada ! Konkretna decyzja ! Nie wiem jak Ty ale ja się tej wersji twardo trzymam ! :D Choć czasem ... ciężko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadzę, że jestem twarda, raczej wiem czego chcę, wiem co mi do życia potrzebne i kto! A że jestem konsekwentna i w pewnych sutuacjach bardzo stanowcza, to inna sprawa... Wiesz jak to jest, mówisz \"NIE\", choć całą sobą czujesz, choć wszystko w Tobie krzyczy \"TAK\" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami trzeba powiedziec \"nie\" . Coś o tym wiem. Jutro idę na popołudniówkę więc obiecałam sobie, że do południa przelecę się po sklepach. Zobaczymy co z tego postanowienia wyjdzie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu sie przyszlam pozegnac ale widze, ze nikogo nie ma... Albo sie rozgadalyscie albo wszyscy spia... :P Tanczaca---> Zapamietaj: zielone dobrze (im wiecej \"i\" tym lepiej) czerwone zle (im wiecej \"i\" tym gorzej), a biale (czy raczej szare) to neutralnie... ;) No to mowie pa pa. DOBRANOC... BO jutro kuuuuupa pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam wczoraj 2 odcnki na wyspie. Akcja się rozwija - to dobrze ! U mnie pada deszcz. Okropna plucha ! Nastrój od razu gorszy - nie cierpie takiej pogody ! I jeszcze będę siedziała w pracy do wieczora ! Kliknę z pracy jak będę mogła ! Buziaczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam iść do miasta a przepękałam czas w kurniku ! Wychodzę do pracy - trzymajcie się cieplutko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka upolowałaś koguta na obiad? Podobno dobry kogut, to chudy kogut, ale rosół z niego pyszny! Pogoda deszczowa nastraja mnie sentymentalnie, ale jak patrzę na brudne okna i taras to zaraz wracam do realnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam się w opisie TWA, że zajęta jesteś ! Rozumiem ! Pamiętaj, ze obiecałas być grzeczna ! :D Idę do kurnika ... zapolować na koguta !!! :D Jakby co - zastukaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się nagrałam ! Sami uciekinierzy ! Teraz będę oglądać cd LOSTA ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> ALe Ci fajnie... A ja z utesknieniem czekam na 13... Musze sie zadowolic czyms innym w zastepstwie ;) DOBRANOC mowie (bo skonczylam co mialam skonczyc i ide lulu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwartek ! :D Ale jaja ! Jeszcze nigdy się nie wpisywałam o tej godzinie ! Obejrzałam ROBOTA. Fajna bajka ! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co może być lepszego na śniadanie od kawki, tylko coca cola, to jest to! Emule pracują ciężko nad \"Oficerem\". Floweczka ile jest odcinków? 13? bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu mam w pracy interneta! Ale radość ! TWA Nie pamiętam ile było odcinków OFICERA, być może 13 ? :D Juz wiem przecież dlaczego wpisujesz się o 5.30 rano !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz nadrabiam zaległości z poprzednich dni ! Życie jest piekne dziewczyny ! Jestem wolną kobietą i ma to swoje dobre strony ... czasem ! Co porabiacie ? Odezwijcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... juz nie o poranku... ;) flow---> Zaleglosci nadrabiasz... Filmowe ma sie rozumiec? ;) A ja ciezko pracuje :( Z przerwami na kiwanie sie po kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Zaległości w pisaniu ... filmy lecą na bieżąco ! Jaki to ból jak się nie ma netu w pracy ! Nawet zajrzeć od wczoraj nie mogłam. A wszystko przez TP SA - zmieniali nam prędkość i tak pokombinowali, że nie moglismy się zarejestrować od nowa ! Państwo w państwie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... ja to mam wszedzie zaleglosci... Nawet w filmach ;) A do Tepsy to chyba nikt nie pala specjalna sympatia... No w kazdym razie ja nie znam takiego desperata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj próbowałam obejrzeć 6 odcinek LOSTA ale nie chce chodzić. Zastanawiam się czy darować sobie i przejść do siódmego ? Nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda jakby wiosenna . Słoneczko świeci i żyć się chce ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×