Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Pochłonęłam 13 Losta i jestem pod wrażeniem! Dla Ciebie Flowek szykuje nową przesyłkę - wszystko sprawdzam - reklamacji nie przyjmuje:P Myśl co jeszcze chcesz, bo jak zakleję kopertę, to dupa, przepadło!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napracowałam się zbytnio dzisiaj. Prawdę mówiąc - wcale nie pracowałam. Wszyscy byli zaaferowani brakiem netu - nadal mamy problemy. Było wielkie zamieszanie więc też mieszałam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam i dochodzę do wniosku, że nie mam komu wysłać kartki na Walentynki. Do jednego jeszcze za wcześnie, do drugiego już za póżno ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
na tym topiku? To dyskusja dwóch osób czy co? Nie lepiej na gg iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Flowka , ale będzie impreza!!! Tyle dni razem!!!:P Pomarańczko - my okupujemy w tej chwili wszystkie komunikatory i skypa i gg i forum:P Świetnie nam się gra w dwa ognie!:d A topik jest o piciu wspólnie najróżniejszych KAWEK:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Jakby było w necie jeszcze coś przez co można gadać albo pisać albo śpiewać lub w jakikolwiek inny sposób wyrażać swoje uczucia ... też byśmy tam były !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest, moja miła, mówiłam Ci ostatnio - kamera!:P Kupujemy, nie dość, że będziemy się słyszeć i jeszcze widzieć! I dym znajdzie nową drogę!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze powiedz, że Ci lewego cycka dusiłam, to obaczysz co będzie!!! Flowka ja robię \"11\" a Ty zapiekankę!! I koszulę barchanową szykuj, taką do ziemi!, może być bez otworka:P, co byś mnie nie kusiła tymi swoim pięknymi nogami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie problem bo barchanów nie posiadam ! Co do żarcia - damy radę ! Ludzi az tyle nie będzie a co zostanie to nasze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to raczej na sen - teraz komp przechodzi w ręce synka więc ... inna opcja nie wchodzi w grę ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zachwycona Flowka, piękny film... ten Brokeback Mountain, 8 nominacji do Oscara... warto zobaczyć, choć porusza kontrowersyjną - dla niektórych - sprawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowek Twoje wczorajsze rozporządzenie - melduje posłusznie, że wykonane: 1. za 1,70 poczta polska wyświadczy mi przysługę 2. wizyta przeniesiona z bólami na 22-go 3. zupa się grzeje 4. prasa odebrana 5. na czesacza zabrakło kasy, ale jutro być może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU WALENTEGO !!!! ❤️ 👄 🌻 Jestem chora, ledwo żyję ! Stracony dzień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ruch w interesie kartkowym ! Cieszę się, że kartka się podobała. Idę dalej dogorywać. Może mi przejdzie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, że ten dzień już się kończy ! Podobno najlepszym lekarstwem na chorobę jest sen - śpię z przerwami odkąd przyszłam z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Flowka! Cieszę się bardzo! Na śniadanie zjedz twarożek z bułeczką:P Mnie dzisiaj obudzilo piękne słońce zaglądające mi do okien i przerwało śliczny sen o zielonym brokatowym lakierze, który znałazlam w liście od Ciebie pośród płyt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OFICER - świetny film ! A ja czekam na brakujące Losty. W pracy duże zamieszanie - zaczęły się rezerwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już odwaliłam \"brudną robotę\" i wcinam polewkę chińską! Zacznij pobierać oplaty, zwróci się nam za znaczki:P PREZENT CUDNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bóg Ci zapłać Dobra Kobieto:D 16.00 czas na fajrant!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×