Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Racja - trudno mnie zadowolić. Szczególnie mężczyźnie. I co ja na to poradzę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim marzeniem jest mieć pracę zdecydowanie inną od tej, którą mam teraz i oprócz pieniędzy (jakiś) mieć też przyjemność! Daleka to przyszłość czy bliska, nikt nie wie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba patrzeć w przyszłość optymistycznie. Po latach chudych przychodzą tłuste ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam plemników ! Jajeczka też już nie pierwszej młodości więc ... palę sobie dalej !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie jadłam draży z Biedronki ! A za jajeczka dziękuję ! Przywiązałam się jakoś do swoich i nie będę je wymieniać na młodszy model !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty się bawisz w kukułkę ? Nigdy bym Cię o to nie podejrzewała ! :D Co innego Ptaszysko - z nią to nigdy nie wiadomo kiedy i za co ?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronki są chyba dwie i kilka żabek też ... W Biedronce ostatnio kupiłam niezłe ściereczki do kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie żeby wiedziec trzeba widzieć ! Ty sobie za dużo nie wmawiaj TWA. I za duzo nie myśl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nic nie myślę, sam ostatnio powiedział, że jak fajek mu zabrakło na imprezie i chciał wpaść na chwilkę do chaty, to już jakaś chętna zaoferowała swoje towarzystwo, a przecież Przystojny nieposiada takiego urzadzenia jak adapter!:P!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się nie zabiera dziewczyn żeby słuchac adapteru. Teraz lecą na dobrą brykę i złotą kartę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mogę spokojnie iść spać:D, bo Przystojny ani jednego ani drugiego nie posiada, a gdyby nawet miał, to kluczyki od bryki leżałyby w mojej torebce, a karta w moim portfelu:P Czy jeszcze coś może te laseczki zainteresować? Na przykład jakaś część ciała ?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka część ciała jest największym atrybutem Przystojnego ? Oczywiście poza tym co mają wszyscy mężczyźni ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Na pewno mamy nowy dzień. Skoro piszesz, ze niedzielę to się z tym zgadzam ! Ja mam ładne nogi ... chyba. Przystojny ma ładnego wacka ... chyba. A Ty TWA ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a TWA ma teraz bardzo ładne paznokcie( pani przy kasie wpadła w zachwyt) a TWA ma kolekcje super długopisów! a TWA ma śliczny kocyk zielony z frędzelkami! no i to co najważniejsze TWA ma dużo rozumu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, że pierwsze trzy pozycje są zielone ! Albo mają przynajmniej w sobie zielony akcent. Czy Twój rozum tez zzieleniał ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No .... wcale się nie dziwię ! :D Szkoda tylko, ze Przystojny tego nie przeczyta. Trudno na imprezie siedzieć w necie i podglądac co piszą dwie nawiedzone baby ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba niedopieszczone Floweczko? Zawsze sie mówi, myśli, ostatecznie szuka, tego co się nie ma! Śliczny nowy skype? Prawda?:D A jakie ma sygnały fajne! kręciołki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Skype bulgocze !!! Fajne ! Tylko żeby działał - to byłaby bajka ! :D Dobranoc czy ... dzień dobry - do wyboru ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry o poranku ! Posterunek objęty ! Kawka wypita ! Znowu będę leniuchować ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja piję już drugą kawkę ! Gdzie jesteś TWA ? Dzwonię a komórka zgruzowana ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×