Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

flow----> U mnie pogodzie daleko do wiosennej... Za oknem sniezyca!!! A w ogole to mam juz dosc tej zimy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś taki dzisiaj dzień mam leniwy ... nic mi się nie chce ! W pracy wypiliśmy sobie MB - było jak zawsze wesoło ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - w końcu jestes TWA ! Jak się stęskniłam - rany boskie ! Redds jest boski ! Też lubię sobie wypic ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś chciał coś powiedzieć, to piweczko jest kuszącą odmiennością smaku! Ponieważ Floweczka dałaś mi od siebie odpocząć, idę na kanapę przytulić dwa zwierzaki(nawet ogromnemu Jaszczurowi też się coś należy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, jak te słowa się pięknie czyta, tymbardziej, że potwierdzenie usłyszałam w Twoim głosie! Może jest w tym trochę racji, że trzeba za sobą potęsknić, byle nie za długo, bo efekt może być odwrotny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz w domu jakiś mały zwierzyniec ... jakieś jaszczury się pałętają między nogami ?! :D Czy jest tam też miejsce dla mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaszczur to facet, a panowie mają to do siebie, że się czasami pod nogami pałętają, ale są chwile kiedy są niezastąpieni:P Ja też mogę o ciastach, jadłam dzisiaj pyszną szarlotkę, choć nie przepadam. Sernik/24 na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj ze słodyczy: - grzeska w czekoladzie - szt.1 - galaretkę w czekoladzie - nie potrafię zliczyć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz robię doskonałe ciasto z pudełka: kupuję piernik kętrzyński, kostkę masła, gorzką czękolad ęi paczką bakali + woda. To pomieszane i upieczone daje wspaniały rezultat. Półtorej godziny i jest blacha pyszności.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, ze jutro ostatni dzień w pracy ! Jakoś mi ten tydzień przeleciał szybciutko - w końcu w weekend się wyśpię ! Pewnie dzisiaj zobaczę 7-8 LOST. Już wiem, ze 6 była obfitująca w wydarzenia (co mnie ominęło) ale ... ciekawość zwycięża !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku ! Kawka gorąca, pachnąca stoi na biurku - czas zacząć dzień pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floweczko, ale się uśmiałam dostałam wirtualny pocałunek:P A polewka z kaszą kukurydzianą dopiero się gotuje! Za miesiąc już będziemy razem kawkę pić, już wszystko przygotowane do wyjazdu.:D Nawet żarło zamówiłam!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASERTYWNOŚĆ to w psychologii termin oznaczający bezpośrednie wyrażanie emocji i postaw w granicach nie naruszających praw i psychicznego terytorium innych osób oraz własnych, bez zachowań agresywnych, a także obrona własnych praw w sytuacjach społecznych. Jest to umiejętność nabyta. Asertywność to: * umiejętność wyrażania opinii, krytyki, potrzeb, życzeń, poczucia winy, * umiejętność odmawiania w sposób nieuległy i nieraniący innych, * umiejętność przyjmowania krytyki, ocen i pochwał, * autentyczność * elastyczność zachowania, * świadomość siebie (wad, zalet, opinii), * wrażliwość na innych ludzi, * stanowczość. Osoba asertywna ma jasno określony cel i potrafi kontrolować własne emocje, nie poddaje się zbyt łatwo manipulacjom i naciskom emocjonalnym innych osób. Asertywność nie oznacza ignorowania emocji i dążeń innych ludzi, lecz raczej zdolność do realizacji założonych celów mimo negatywnych nacisków otoczenia, racjonalną dbałość o własne interesy z uwzględnieniem interesów innych. Asertywność to, obok empatii podstawowa umiejętność wchodząca w skład inteligencji emocjonalnej. Diagnozy zachowań nieasertywnych dokonuje się na podstawie zablokowanych w autoprezentacji sfer komunikacji - blokady mówienia \"nie\", wyrażania i przyjmowania opinii i krytyki, kontaktu z autorytetem i tłumem (trema), radzenia sobie z poczuciem winy. EMPATIA - w psychologii termin oznaczający umięjętność wczuwania się w czyjeś emocje. Osoba nie posiadająca tej umiejętności jest \"ślepa\" emocjonalnie i nie potrafi ocenić ani dostrzec stanów emocjonalnych innych osób. Osoba posiadająca tę umiejętność potrafi na podstawie obserwacji zachowania, mimiki twarzy, ruchów ciała i sposobu mówienia odgadnąć stan emocjonalny obserwowanej osoby. Empatia, obok asertywności jest jedną z dwóch podstawowych umiejętności wchodzących w skład tzw. inteligencji emocjonalnej. INTELIGENCJA EMOCJONALNA - to zdolność rozpoznawania uczuć własnych i uczuć innych osób, zdolności motywowania się i kierowania emocjami, zarówno własnymi, jak i osób znaczących. Jest to zdolność do panowania nad emocjami i ich wykorzystywanie do osiągania celów. Są to zdolności odmienne od inteligencji poznawczej, czyli umiejętności czysto intelektualnych, mierzonych ilorazem inteligencji, ale je uzupełniające. Na inteligencję emocjonalną składają się podstawowe kompetencje emocjonalne i społeczne. Są to : samoświadomość: wiedza o swoich stanach wewnętrznych, preferencjach, możliwościach i ocenach intuicyjnych, czyli świadomość emocjonalna, poprawna samoocena, wiara w siebie, tj. silne poczucie własnej wartości i świadomość swoich możliwości i umiejętności; samoregulacja: panowanie nad swoimi stanami wewnętrznymi, impulsami i możliwościami czyli samokontrola: utrzymywanie norm uczciwości i prawości, sumienność, elastyczność w dostosowywaniu się do zmian, innowacyjność; motywacja: skłonności emocjonalne, które prowadzą do nowych celów lub ułatwiają ich osiągnięcie, czyli dążenie do osiągnięć, zaangażowanie, inicjatywa, optymizm; empatia: uświadamianie sobie uczuć, potrzeb i niepokojów innych osób, czyli rozumienie innych, doskonalenie innych, nastawienie usługowe, świadomość polityczna, tj. rozpoznawanie emocjonalnych prądów grupy i stosunków wśród przedstawicieli władzy; umiejętności społeczne: umiejętność wzbudzania u innych pożądanych reakcji, czyli wpływanie na innych, porozumienie, łagodzenie konfliktów, przewodzenie, tworzenie więzi, współpraca i współdziałanie, umiejętności zespołowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Nie chodzi odcinek 6 i 8. Chyba zlecę Ci nagranie na DVD - poprosimy Przystojnego to skonwertuje ... chyba tak to się pisze ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka czuje to kochanie, więc dzisiaj będzie stereo i w kolorze, bede Ci opowiadać odcinek 8. To jednak płyty są uszkodzone! Ostatnio kupiłam całe pudełko, 5 wyrzuciłam od razu! Przejrzyj dzisiaj do końca Losta i powiesz mi wieczorem, czy jest oki, ewentualnie nagram jeszcze raz i jutro wyślę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu raz to Ty coś mi opowiesz ... bo mnie czasem juz śliny brakuje od gadania ! :LD Dziś w pracy prohibicja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
Nie opowiem ci zapytam czy lubisz brac penisa do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
Jestes milutka a powiedz jakie to inne zeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
Rzadko spodkac tak wesola dziewczyne az ciekawy jestem gdzie mieszkasz Musisz byc urocza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
I prawda ale kawa i drynk to jest zawsze poczatkiem jakiegos tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że tutaj pomarańczka wyraźnie Cię podrywa TWA ! Sklep jak stał tak stoi ale ... funduszy brak ! Poza tym - ile można ? Dziś będę trzeźwa ! Będziesz mi opowiadała LOSTA to nie zasnę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×