Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Już jestem na posterunku ! Zrobiłam zakupy na jutro. Wymyśliłam sobie na obiad placek po węgiersku ... Ciekawe jak mi wyjdzie ? Może bokiem, co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję, że jak mi wyjdzie to zrobię Ci jak przyjedziesz ! :D Lubię mieć koncepcje na obiad weekendowy. Wtedy wiem, że mogę spać spokojniej. Najgorzej coś wymyśleć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wolny dzień... Ha ha ha wolny od czego? Niektórzy cięzko pracują, niektórzy śpią! Flowka stoje nad Tobą z kubkiem kawki w ręce! Pewnie nie wiesz, że ziemniaki już się w kolejce ustawiły do obierania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziemniaki juz dawno starte TWA ! Jak stałaś nade mną z kawką to ja już w kuchni szalałam ! :D Wyjątkowo dzisiaj obudziłam się jak na sobotę wcześnie i dostałam wenę kuchenną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz biorę się za porządki i palenie ! Za oknem pada i cieszę się, że nie muszę iść po zakupy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie z okazji urodzin ... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TYCH CO PISZĄ I DLA TYCH CO CZYTAJĄ (bez względu na to czy im się to podoba czy nie) !!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Życzymy sobie jeszcze wielu optymistycznych postów !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floweczka jak tam Twoje porządki? Przytargałam ze sklepu 26kg zakupów i rąk i ramion nie czuje! Oczywiście wybrałam z półki moją ulubioną kawkę! Ale dzisiaj tłumy w moim markecie, ludzie zaczynają dostawać różne świeże pieniądze, co widać po pełnych wózkach! Kiedy będziemy wreszcie jeść pączki? No teraz idę gnić, mam już Monachium, mam nadzieję, że nie zawiedzie mnie, bo się nastawiłam na super film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obżarłam się tymi plackami po węgiersku tak, że ruszać się nie mogę ! W domu ciepełko (tzn, że sie dobrze sprawiłam jako palacz!) aż się wychodzić nie chce. A muszę bo wiesz, że się umówiłam na piwko ! To piwko będzie z okazji urodzin naszego topiku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi tu Flowka nie plackuj, bo wyjdzie na to, że będę musiała do Ciebie worek ziemniaków przywieść:p Ponieważ sobota to jest polski dzień s..., więc ugotowałam żurek na białej kiełbasce, czy pamiętasz jego erotyczny smak Falbanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smak pamiętam - a jakże ! Wiesz jednak, że nie jestem przekupna i byle żurkiem nikt mnie nie zaciągnie tam gdzie chce ! :D Na własne życzenie odpuściłam dobrego kucharza ale odzyskałam samą siebie. Może nie jestem do końca normalna ale dobrze się z tym czuję ! :D Teraz ubieram się i wychodzę. Będę po 21 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę, że się ubierzesz przed wyjściem, nawet gdy ma się co pokazać...jest zdecydowanie na to za zimno:p Siamam batonika dla wariatów :D i oglądam Municha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
za batonik dla wariatów ??? :D też chcę takiego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem !!! Wypiłam jedno piwko, pogadałam, trochę innych ludzi pooglądałam niz w pracy - czyli jednym słowem: odchamiłam się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam aż to napiszesz ! Co napisane to nie mówione ! :D Też o Tobie myślałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 serek homogenizowany (mały waniliowy) 35 dag mąki 2 jaja 2 łyżeczki proszku do pieczenia 6 łyżek oleju szczypta soli serek + jaja +olej + sól - miksujemy dodajemy mąkę i dodatki zapiec Mam ochotę na pizzę! Mi już nie potrzeba, jeśli wiesz co mam na myśli, woreczek złotóweczek i nad morze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w domu trochę ciasta ze smietaną na bazie murzynka. Taki prezencik który pójdzie mi w bioderka ! A właściwie miałabym ochotę na dobry rosołek z domowym makaronem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polski obiad - makaron domowy i rosół ( ciekawe z jakiego ptaka jest najlepszy, bo jeszcze nie ze wszystkich jadłam):p, schabowy, ziemniaki i zielenizna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy problem ! Ptaszysko zniknęło i nawet skrzydełek nie zostawiła żeby było z czego nagotować rosołek ! PTASZYSKO WRÓĆ !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia Pozornie skromna, w rzeczywistości bardzo wyrafinowana. W zasadzie docenia urok prostoty, chociażby wakacji pod namiotem, zna jednak wartość pięknych przedmiotów, dobrego towarzystwa, wielkiego świata. Trudno ją zadowolić. Ale na przykład zaproszenie na wakacje na egzotycznych wyspach może odnieść błyskawiczny skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×