Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Coz... tak bywa... Podlosc ludzka nie zna granic... :O Ale jakos to przezyje... Niech te osoby sie zalewaja zolcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO Kawę wychlałam sama - nawet dla TWA po znajomości nic nie zostało ! :D Właśnie zeżarłam nalesnika z serem ! Pychota ! Ale był tylko jeden więc nie proponuję ! :D TWa Dostałam dziś smysa od doradcy. Z podziękowaniem i propozycją kontynuacji negocjacji ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli negocjacje potrwają tyle ile myślę to zrobię się znawcą dobrych alkoholi ! :D I może jeszcze innych detali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko mogłabym pisać, a co mi tam...ale po co? Żeby wystawiać się na różne wulgarne epitety!!! Podteksty, półsłówka i skróty mają to do siebie, że nikt nie wie nic NA PEWNO i o to chodzi!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze trochę i spadam z pracy ... do drugiej pracy. Zakupiłam juz produkty niezbędne do produkcji bigosu TWA ! Dzisiaj szaleństwo kapuściane w kuchni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze rosolki są z ptaszyska, nie udawaj, że nie wiesz...:P [KO nie ma nogi i nawet o tym nie wie, oto TWA posiadła umiejętności z krwawych filmów Ptaszyska]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci dam!!! Rosolek z dziczyzna...? Taka jestes...??? To ja Ci powiem, ze specjlnie nie mylam od tygodnia nozek i bedziesz miala capiaca polewke :P [bardzo jej sie podoba nowa proteza...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA!!! Wlasnie powinnas dodac!!! I to duzo. Zeby zabic zapach stechlizny, zgnilego jajca, czy co tam sie jeszcze roznosi :P A w ogole to smacznego!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam się nic nie roznosi...ślicznie pachnie... smakowicie!!:p Z tego jasno wynika, że możesz nie myć nóżek już nigdy:P Flowka 👄 a nóżki kupiłaś na galaretkę flowkowatą firmową:D [TWA jak zwykle ma pomysł, bo jakby w sklepie zabrakło, to Ptaszysko ma jeszcze jedną nóżkę, dwa skrzydełka i całkiem, całkiem fajną szyjkę]:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj... to cos nie tak z Twoim wechem :P A powyrywalas piora z nozki...?? Bo zarosnieta byla :P Od dzisiaj skrzydelek ten nie myje!!! A szyja jest obrosnieta tluszczem. Cholersterol Ci urosnie!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że powyrywałam na Tobie - nie czułaś depilacji intymnej?:P Mój węch prawidłowylubie smrodki...a srał cholesterol... na coś trzeba umrzeć... [ TWA oblizuje sie z apetytem wielkim, szyjka Orlicy, to to o czym marzy w snach, tak ugryźć mocno...ach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty!!! Sadystko Ty!!! Na zywca wyrywac piora??!! 😠 Sadystka i wampir na dodatek... A ponoc to ja krwawa jestem :P [odsuwa sie strategicznie na bezpieczna odleglosc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, nie myslisz, ze ja - jako ta malo domyslna - zalapie jakakolwiek sybtelna aluzje, co...?? Co przypelzlo? Paskudstwo jakies... Czesci jakiegos robala, czy cos?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to paskudtwo jakies... Pewnie obslizgle jeszcze i snuje sie po dywanie zostawiajac nieswieze gorejace resztki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie po dywanie, a po moim białym kudłaczu...a te resztki to piwskiem jadą... chyba już wiem czyja to część twarzy do mnie przypełzła, a fuj... sio poszło stąd... idź se paskudztwo na wały...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee tam... jak piwem to pol biedy... Ale takie gorejace resztki to wala pewnie czym innym ;) Dywanika nie doczyscisz... :P A w moich wypowiedziach nie ma ukrytego sensu... To Ty jestes specjalistka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morderstwo na moich oczach ! Ratuj się Ptaszysko ! TWA nie jest wybredna i cąpiące czy nie - wszystko Ci powyrywa ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×