Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nie... ja tylko podskoki cwicze... Juz sie pogodzilam z faktem opuszczenia mnie przez Tanczaca... A niech kobitka odpocznie ode mnie troche :P Nie bede zataczac kol na niebie nad G, nie martwcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G niedaleko Torunia więc uważaj Ptaszysko żeby Cię za łabędzia nie wzięli ...! Kołuj nisko lotem koszącym ! :D A Tańcząca już pewnie prawie na dworcu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bedzie lot skosny... Bede zakosy robic i ustawiac sie profilem do patrzacych (ostatnio sie dowiedzialam, ze lepiej wygladam z profilu), zeby sie nie rzucac w oczy... orla pomyslic z labedziem... :O Jeszcze chyba nie dotarla... Ciezka walize tacha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerne literki mi sie zamienily... dziwne O_O Wpisuje dobrze... a jak wskakuje haslo to sie zamianiaja... cos sie kwasi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najświeższe wiadomości od Tańczącej: jest juz na dworcu i oczekuje ... Ptaszysko - co Ty wyrabiasz ? Już myślałam, że jakiegoś podszywacza tu mam ! Nieładnie z małej literki wyglądasz - Ptaszysko wróć taka jak dawniej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja kcem baaaardzo!!! Samo sie zmienia wlasnie :( Siara do kwadratu!! Ja sie sobie tez nie podobam... :O Taka sie czuje.... hmmm... obnazona :P i niedorobiona :P Tanczaca to nabije sobie niezly rachunek telefoniczny zanim ten pociag dojedzie do celu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ... a potem mówi, ze ma komórkę tylko po to żeby do mnie dzwonić bo na billingu tylko moje numery ! Jak ja znam to nie wytrzyma i zadzwoni jeszcze z pociągu ! Ja już za chwilkę spadam do domku - wieczorkiem tu wpadniemy i Tańcząca opowie wrażenia z podróży . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam... wrazenia z podrozy... Bedzie wciaz o Tobie mowic. Zawsze tak jest :D Poza tymn i tak wiem, ze dzis o mnie zapomnicie... :P A mnie wieczorkiem nie bedzie :( Kompik w domu nieruchawy :( Ale moze jeszcze w pracy bede... heh... JA CHCE BYC Z DUZEJ LITERY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - witaj znów i to już z dużej litery ! Kulawa ? Moze raczej sprawna inaczej ? :D Naprawdę TWA tyle o mnie gada? No popatrz - a ja ciągle słysze o Tobie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... mowie wlasnie... sprawna inaczej... kulawa, koslawa, niedorobiona... Ale teraz jest o wiele lepiej :D A Tanczaca o Tobie gada non stop... Monotematyczna jest :P I mam wrazenie, ze co chwila do Ciebie dzwoni... Albo na odwrot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA
Ptaszysko jestem na Nowej Ziemi i w Nowym Domu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA
Ptaszysko ja, nie mogę u Flowki wpisać się, zaraz dam Ci sygnał na komórę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko -to moja wina. Mam w kompie tak, ze mam wprowadzone swoje hasło i nikt inny nie może mi tu pisac ! TO NAPRAWDę MY - TWOJE PSIAPSIółKI !!!! Teraz juz wierzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doooobra wierze :D ok... teraz wierze... Po prostu myslaam, ze kiedy jak kiedy ale dzisiaj to calkowicie o mnie zapomnicie ;) Tanczaca---> Jak Nowa Ziemia i Nowy Dom?? :D A jak hawajski wieniec? :D A jak motorniczy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie smierdzace piwo pijesz?? :P I dymisz jeszcze bardziej smierdzaca faje!!??? Faja pokoju ma sie rozumiec :D Tez tesknie!!!! Lo matko! Ciekawe o ktorej dzis/jutro pojdziecie spac... i czy w ogole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Was zaraz opuszcze :( Bo do domku sie zbierac bede... Jak tylko drukarka wypluje co ma wypluc... Ale bede z Wami duchowo... A dzis zalatwilam to i owo... moze cos rusze z kompem w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redsa pije kochana, a ono pachnie jabłuszkami :D A spać pójdziemy, przecież trzeba zwiedzić G. I wcale nie paplamy, wystarczy, że jesteśmy razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... z tym, ze Redds to nie piwo :P To w nocy bedziecie zwiedzac?? O_O Jeszcze Was kto zgwalci, czy cus... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się porobiło ! Tańcząca to pisze i na swoim i na moim i na pomarańczowo ! Nieważne - ale to my !!! Naprawiaj kompa bo wieczorkiem to co? A my w dzien to różnie będziemy tu siedzieć. Teraz Ty Ptaszysko będziesz odliczać dni do powrotu Tańczącej ! :D Jak w wojsku ! Miarką ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem.... Zalapalam ktora to ktora :P Taka blyskotliwa jestem :D Jak nie padne po powrocie do domu to cosik tam popatrze co i jak... w kompie ;) Ni mam miarki... Bede na oko liczyc... Odliczam wiec: 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To milego zwiedzania Wam zycze, milego plotkowania (tylko mnie nie obgadujcie!!) a ja do domku mykam... Jak mi sie uda ruszyc kompa to moze, moze... jeszcze sie dzis zjawie :P DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwko wypite, papierochy wypalone ale nadal się nie nagadałyśmy ! Do jutra Ptaszysko ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zule jednne!!! Wiedzialam, ze tak bedzie!!! Bedziecie mialy chrypke!!! A jak zwiedzanie? :P A w ogole to witam o poranku i.... tesknie... heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×