Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Moniał - my podobno z Pyrlandii obie jesteśmy i to całkiem blisko ! :D A Ptaszysko to ma teraz bliskie spotkanie z CF ? To dzisiaj można napisać, że chociaż jedna z nas pójdzie spać z o .... ! ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm....a skąd Ty wiesz TWA,że my z Flow sąsiadki??? Hmmmm?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!!! Mogę tu zagrzać miejsca....a wtedy.... :O Do licha....fajny topik :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwakę??? :O Na \"p\" lubię wiele...Piwo lubię, papieroski lubię, ploty lubię :D, dobra....i to różne na \"p\" też lubię.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie fanatyczek rzeczy na P !!! [No może Ptaszysko nie wszystkie P lubi ale ... trudno - to jej problem] Kwaka kochana to najcudowniejsza, najsmakowitsza i naj, naj KAWKA !!! :D Pijemy o każdej porze dnia (i nocy jak widać) i w różnych odmianach ! Pasuje ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Moniał!!! Znalazłyśmy Twoje gg i nawet do Ciebie kliknęłam, ale niedostępna jesteś!! Bo my z Flowką co wieczór skypujemy:D tylko wtedy nas nie ma jak się miziamy, ja z Przystojnym a Flowka z DB - E :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał Jasne ! Rentgen uruchomiła Tańcząca ! Ona jest Prezeską !!! Już trochę wiemy a trzeba wiedzieć z kim się człowiek zadaje, nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka pasuje...Pasuje mi też cola...Musi być bo ja nałogowiec jestem. I fajki. Miziacie się??? Matko....gdzie ja trafiłam??? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na gadulcach i tych podobnych rzadko bywam... :O I tylko dla znajomych :-( To musiałabym mieć Wasze numerki...tylko bez przesady. Numerki gg poproszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko teraz nie narzekac mi tu ! Chciałaś to masz Moniał i odwrotu nie ma ! :D A mizianie (nawet jeżeli tymczasowo tylko wirtualne) jest baaaaardzo przyjemne ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja robię za tłumacza: napój do rur to właśnie cola ! I jeszcze wiele innych rzeczy tu szyfrujemy ale wszystko po kolei i w swoim czasie. Pokumasz to zobaczysz ! Jak włączysz gg to będziesz miała nasze numerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro włącze. To gg...teraz za dużo roboty po nocy :P Jak będę miała te Wasze numerki :D to zapisze.... Choroba.....gdzie ja \"bidna\" trafiłam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow...a Tobą można się nie zauroczyć??? Nie podlizuję się.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo masz...i stronkę Wam otworzyłam nową. Ale ze mną radocha, co???? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałyśmy się na Twoim gg Moniał więc nie ma problemu. Zwykle jak jesteśmy i piszemy to i na gg jesteśmy dostepne więc klikaj jak masz ochotę. :D Trafiłaś w sam środek piekiłka !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę... :O Co ja narobiłam? A tak dobrze po cichu mi się czytało :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał No co Ty ? Ja zła kobieta jestem ! Ale ... są tacy co to od spojrzenia się zauroczają ! Np. Tancząca - ledwo mnie zobaczyła i już się zakochała. I to nadal trwa ! A ostatnio kochałyśmy się przez całe 10 dni !!! :D Fajnie było, co TWA ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×