Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Cholera... wciaz w robocie jestem... a mialam sie szybko zmyc... Czekam na szefa az mi przyniesie papiury do druku... A co tam... najwyzej Tanczaca przyjedzie mi pomoc obierac ziemniaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam 50 pierogów, resztę posklejam jak wrócę z całowania:P Spadam, do kontaktuu się podłączam!!! milion v Ptaszysko poczekaj z tym orgazmem na CF, nie sikaj po majtach już teraz:P K... ale ona truje ludzie.. na gg. już nie mogę, nie chce jeść, nie chce pić , chce Ciebie Ptaszysko!!!:D Zrozum to wreszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie chcesz jesc...??? To po kiego grzyba ja kupilam 2,5kg ziemniakow i bede tachac przez cale miasto!! :P Juz sie boje!! Tanczaca jest pelna zadzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy obie jakieś ten teges dzisiaj ... Czuję się odrzucona !!!!!!!!! Idę do domu ! Może chociaż jedno okno umyję ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bawcie się dobrze, nasmażcie placków i wszystkich nie zjedzcie ! Biorę się za mycie okna (jednego wielkiego). Możecie śmiało rzucać jakimś plackiem - będzie otwarte na oścież ! Tylko dobrze celować ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meldunek z placu boju: Okno umyte. Firanki się piorą. Przerwa na papierosa. Łyk wody a właściwie masa łyków. Skutki uboczne: Bolą mnie plecy. Paznokcie jakby straciły swój normalny wygląd. Jak się bawicie ? Bo jak widać powyżej ... wspaniale !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - Ty zapomniałaś, że dzisiaj są Wybrańcy obcych ? Jak się zasiedzisz to dupa ! :D Zasłużyłam sobie na odpoczynek. Idę oglądać polską edycję CHCę BYć PIęKNA . :D Ja też chcę !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - słyszałam, że już nie jesteś sama tam gdzie jesteś ? No ... jak masz CF to juz Ci nic niestraszne ! I nocki będą milsze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze uprzejmie donieść Ptaszysko, ze placki doleciały w całości ! Tylko dlaczego był na nich napisany adres ? Nie umiesz rzucać telepatycznie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać z misja dobrze wypełnionego dnia. Jakie to piękne uczucie ! :D A jutro znowu od początku ! DOBRANOC !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Tym razem okrutnie pochmurnego. Ostatni dzień w pracy ... musi byc udany !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Dajcie zyc!! Spac sie ludziom chce!!! Nie moglam zasnac... Tanczaca zostawila u mnie na scianie slad po sobie i bylam w Niego wpatrzona pol nocy... Spac poszlam z mocnym biciem serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> 275 dni to bardzo duzo czasu jeszcze... :O Juz do swiat blizej jest... (oczywiscie wielkanocnych) :) Za to co zostawilas u mnie na scianie to nawet pod kiblem moglam sie z Toba miziac :D flow---> Adres to nie moja sprawa... Napewno...??? Nie mylisz sie...?? Moze to jakis golab nastal po drodze...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w pochmurny piatek!!! :D Dzisiaj ostatni dzień marca! Jutro robimy się w ciula, muszę zacząć szybko myśleć, bo to tylko 24 godziny nabijania w butelkę:P Flowka zobacz jak nie wiele trzeba, wystarczy ślad na ścianie, żeby Ptaszysko zasnęło z O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - w końcu jesteście ! Ptaszysko - jak po pierwszej wspólnie spędzonej nocce z CF ? Czyżby jak napisała TWA zasnęłaś wczoraj z O ? :D Tańcząca - zapomniałam, że jutro PAP ! :D Trza coś wymyśleć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A jutro wyjatkowo nie dam Ci sie nabic w butelke... ani w nic innego ;) flow---> zasnelm, obudzilam sie... powiedzialabym, ze O ciagly :P Dzis moja kolacja kosztowala: - 50gr marchewka - 68gr jablka -58gr jajka... Jeszcze potrzebuje kromki chelba (sztuk jeden)... ciekawe czy gdzies sprzedaja na kromki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×