Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jakich zwrotow...??? Tanczaca wyrwala z kontekstu... To byla cala dyskusja na temat czekolady. I nie widze w tym nic nieprzyzwoitego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam tej dyskusji. Przenieście ja tutaj to zabiorę glos. I rozstrzygnę spór kto ma rację a kto wyrywa słowa z kontekstu ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - ślad na ścianie ma czarne oczy i hipnotyzujący wzrok ! :D Ty zaczarowana przez niego jesteś ! Nic więcej na ten temat ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczarowana, oczanowana, zafascynowana, omamiona, omotana i w ogole :D Tylko latam wokol tego slada w wywalonym jezorem i tak ciezko zgasic swiatlo wieczorem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CF daleko do gnata, a mi daleko do sroki :D Ale lubie patrzec w te piekne slipia :D A kurz niech sie gromadzi... Jak bedzie wiecej to sprzatne, moze... a nie bede sie rozdrabniac... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzadek działań TWA od 13.04 do 17.04: !3.04 zamiatanie, wycieranie, mycie podłóg, trzepanie, pranie i kwaka 14.04 gotowanie i szykowanie różnych pysznych potraw i kwaka 15.04 spacer z jajkami, kwaka po... 16.04 -17.04 smakowanie smakowitości i słodkie leżenie do góry brzuchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca - to trochę podobne do mojego planu. Tylko trochę modyfikacji wprowadzę. Dostałam smysa od M - wyjeżdża dzisiaj. Już współczuję współpasażerom w samolocie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echo jak smok Tańcząca ! Oooooooooooooooooooooooooo !!! Ptaszysko - nie wiesz kto to jest Krystyna z gazowni ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Wiem, wiem :) Doczytalam gdzie trzeba :D Ale buzi buzi, tas tas nie bylo na pozegnanie... :O flow---> A Ty wiesz...?? Bo mnie to nurtuje! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - bo ty nie masz poczty głosowej z Tepsy ! Jakbyś miała to by Krystyna do ciebie dzwoniła ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×