Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Kartki świąteczne wysłane, Przezorny Zawsze Ubezpieczony :D Sól chroni przed Złem, dasz radę Flowka dotargać te tony do święcenia, żeby Ci na cały rok wystarczyło? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma problema Tańcząca ! Wokół mnie tyle kościołów, ze żabi skok mam ! Nie natrudzę się za bardzo ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tym optymistycznym akcentem i zgodnie z regulaminem KKK żegnam wszystkich piszących i czytajacych ! Taka maoja psia powinność i obowiązek ... :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piratka ble
a ja po wypiciu prawie całej butelki wina domowego mówie wszystkim dobranoc i kolorowych snów takich jak ja będę pewnie miała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Wstał nowy dzień - zaczęło się następne półroczku ! :D Zgodnie z zamówieniem prezeski - kawka podana ! Tylko jak znam życie to wystygnie dziesięć razy zanim ona wstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie kochane moje, czy można w środę pójsć do kwiaciarni i kupić paprotkę ?:D Potrzebne mi są konsultacje w tej niezmiernie ważniej zyciowej sprawie :p a Wasze zdanie ...och... tylko ono się liczy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Zdecydowanie przychylam sie do opinii Tanczacej na moj temat. Zadna z powyzszych, szeroko opisanych salatek mi sie nie komponuje :) Ale za to wszystko z menu wymienionego przez flow kocham i uwielbiam i jadam w duzych ilosciach z uwagami: - sledzie wszystkie, tylko nie z rodzynkami, oliwkami i zaporawie korzennej :O - nalesniki wszystkie - ale najbardziej z serem!!! :D Tanczaca---> To bedzie moje motto zyciowe \"smierdziel jest dobry na wszystko \" :) U mnie w sklepie tez za 1,89 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Zakup paprotki moze sie odbyc w kazdy dzien tygodnia. Sroda tez dobra :P Ja najczesciej podejmuje kobiece decyzje, w koncu kobieta jestem... ;) Ale od czasu do czasu trzeba miec jaja :P Nie bede wycierala wieloletniego kurzu... Wiele lat sie gromadzil, to bede go usuwala wiele lat :P A ZOO i Nobelki bede stawiala na sedesie :P Tam jest czysto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze nic specjalnego sie nie stanie... Najwyzej uschnie, liscie jej odpadna, korzenie przegnija... ale bedzie dobrze!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczyniłam dziś wielkie odkrycie...bo kiedy cztery łapy sobie biegały...przypatrzyłam się dokładnie i zauważyłam, że od wczoraj trawa urosła o 2,7 mm:P Flowka domyślam się, że KC jeszcze jest w swoim gabinecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I stała się jasność ! Kota nie ma - myszy już myślą jak tu harcować ! :D Zaraz skoczę do LP po słonecznik !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lider Price Ptaszysko ! Gorsza odmiana B ! :D Wyskubałam wczoraj cały zapas słonecznika a tu święta idą ... :D Trzeba się uzupełnić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktus, zimny czy goracy powoduje u mnie jedno... grymas na twarzy :P Ja po DR nie chodze do B. W LP moze sie co innego fajnego znajdzie... Moze MB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaźń to relacja między dwiema osobami, oparta na wzajemnym zaufaniu, przynosząca korzyści obu osobom darzącym się tym uczuciem. Wiąże się z nią przyjemność płynąca z przebywania ze sobą, troska o drugiego człowieka, przeświadczenie, że na przyjaciela można liczyć. uczciwy gotowy do niesienia pomocy lojalny prawdomówny dyskretny tolerancyjny Wniosek: Przyjaciel to przede wszystkim ktoś, komu możemy ufać, kto zawsze pomoże w trudnej chwili, z kim można ciekawie spędzić czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec i bomba, nie kochał – więc trąba. Tak przeczytała pewna dziawczynka w pamiętnikowym albumie. Co to znaczy kochać? Pomyślała sobie, że kochać – to tylko dawać. To znaczy troszczyć się o kogoś, martwić się, czy ukochanego brzuch czasem nie boli, smarować komuś bułki grubo masłem, zasłonić szalikiem klosz od lampy, żeby go słońce nie raziło i żeby nie mrugał w chorobie, załatwić mu tysiące spraw tak szybko, że na jednej nodze, szyć mu rękawiczki po nocach, żeby mu nie zmarzł mały palec u lewej ręki, bo podobno z niego największy zmarźlak. Tymczasem kochać – to nie tylko dawać, ale i przyjmować. Przyjmować skrzywioną minę, kiedy ktoś wstanie lewą nogą z łóżka, deszcz, nawet wtedy, kiedy nie ma parasolki, kiedy stłucze się ulubiony talerz, ból zęba. Przyjmować – to ufać , wierzyć, że Bóg daje wszystko to, co smuci, i to co cieszy: słoneczny dzień i ciężkie chmury, nie mówić jednym tchem przy końcu Ojcze Nasz: „alenaszbawodezłegoamen” – bo właśnie „amen” nie jest nigdy złe. Amen trzeba mówić zawsze po kropce i oddzielnie. Wiedzieć, że Bóg widzi nawet w ciemną noc czarną mrówkę na czarnym kamieniu. Wiedzieć, że i ból jest czasem pożywny i smakuje. Kochać – to nie tylko dawać, ale i przyjmować. Ks. Jan Twardowski To taki piękny wiersz dziewczynki ode mnie dla Was na święta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - nie martw się - ja też pracuję do końca tygodnia ! Melduję, że słonecznik zakupiłam. Jajeczka, boczuś icebulkę też. Już po jajecznicy -zjedliśmy wszystko ! Pycha było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajecznika to u mnie w pracy tylko wtedy jak nie ma kocurka ! Bo jak tu smażyć (te zapachy!) kiedy szef siedzi obok ? Wylądowałabym na bruku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×