Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

11.10.2005----------11.04.2006 godzina 13.46 👄 FLOWKA 👄 FLOWKA 👄 FLOWKA 👄 🌼 PTASZYSKO 🌼 PTASZYSKO 🌼 PTASZYSKO 🌼 ❤️ TWA ❤️ TWA ❤️ TWA ❤️ OTO TRZY ZJAWISKOWE i INTRYGUJĄCE KOBIETY, TWORZĄCE TEN NIEZWYKŁY TOPIK !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!! Tanczaca---> Jak to piknie wymyslilas, odcelebrowalas ta chwile... :) Prawie widze swieczki na torcie. To ja nie pozostane w tyle ale tak standardowo, staroswiecko i nieorginalnie tylko: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak Ptaszysko, to Nasza Chwila i w tym tygodniu jako niezwykle Kulturalne Kobiety Kawkowe jemy tort :p i oczywiście pijemy KWAKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie zaszczycona... zwlaszcza, ze nie jestem tu obecna od pierwszej stronicy... jak w EKT :) Zalapie sie na kawalek torta?? (tylko bez swieczki prosze) i kwake??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 Nie będę gorsza i też pocelebruję tą historyczną chwilę !!!!!!!!!! Stało się! Teraz juz tylko do przodu kobiety ! Trzy niezwykłe baby na niezwykłym topiku ! Oby tak dalej ! :D 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało byc przyzwoicie Tańcząca ! Flowka ma własnych świeczek o różnej kolorystyce i rozmiarach mnóstwo ! W domu ! :D Na półce ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no... bo nie kumam... A co jest nieprzyzwoitego i zboczonego w torcie, swieczce czy polce...?? Bo ja jakas niedzisiejsza chyba jestem... O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - nie ma nic nieprzyzwoitego w tym co piszemy. I tak ma zostać do końca tygodnia ! Tańcząca - półka prawie pełna. Świeczek opór. Ale jakby cuś to jeszcze jedną wepchnę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Jaki opor...??? Rany... jak Bozie kocham nie rozumiem o co chodzi z ta pukla i swieczkami... :O Tanczaca---> A po co Ci wiecej jajcow...?? Od jajcow cholesterol rosnie :) Ale Ty zdolna bestia jestes... upchniesz w razie czego dwa jajca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jestem zdolna!!! Już dawno to wiem :P Ale pomimo moich talentów nic z tego nie wyjdzie, bo to modyfikacja jest, wyrzuciłam kurę i teraz mogę nadziać tylko jedno jajco w jej miejsce, bo wokól jest 6 plastikowych jajców ----->jedno białe, jedno czerwone, jedno różowe, jedno łososiowe, jedno rzułte i jedno niebieskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajca będą różnokolorowe na pewno ! I będzie ich więcej niz jedno ! I stroik ładny świateczny będę miała ! Sama se zrobię ! :D Już mnie lenistwo nachodzi i nic się nie chce ! Moze by tak przyspieszyć święta ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rozumiem... Teraz robia takie koloryzujace bardwniki to co niby do srodka jaja nie przenikaja. I jeszcze sa takie naklejane... A ja to zawsze w cebuli gotuje i potem drapie jak mi sie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ... trochę połaziłam po mieście i stwierdzam, że jeszcze dla mnie butów nie wyprodukowali ! Moze coś bym znalazła ale nie taką cenę ! Zrobiłam malutkie , tyciutkie zakupy i lodówa się troche zapełniła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla podkreślenia ważności tych dni, została zakupiona sałata zlodowaciała i żurawina do mięs :P Ae jajek wymacałam, najładniejsze było jajko Ferrero Rocher, takie duże z kokardką:D Teraz czas na ważne sprawy, bo potem po 21.00 zmuszona będę[czytaj: cała radosna] po raz nie wiem który, słuchać świergotania Flowki o bara...ch - bara...ch:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie to napisałaś ... radosna będę ... Noooo - poświergotam troche chociaż dzis jakaś padnięta jestem. :D Jajca mam juz w lodówce. W programie będzie sałatka Tańczącej ! :D Oczywiście na święta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka kukurydziana z fetą Feta w roli głównej w sosie oliwowo - octowym z kukurydzą i oliwkami. SKŁADNIKI 20 dag ziaren kukurydzy (z puszki) 30 dag sera feta duża czerwona cebula 2 ząbki czosnku pęczek natki pietruszki 4 łyżki oliwek bez pestek 2 łyżki oliwy 4 łyżki octu winnego grubo zmielony pieprz suszona ostra papryczka sól SPOSÓB PRZYRZĄDZANIA Kukurydzę osączyć z zalewy. Fetę pokroić w kostkę, oprószyć grubo zmielonym pieprzem i pokruszoną suszoną papryczką. Cebulę obrać, opłukać, pokroić w cienkie piórka. Natkę opłukać, osuszyć, posiekać. Ubić oliwę z octem winnym i zmiażdżonym czosnkiem. Doprawić szczyptą soli. Do miski przełożyć kukurydzę, kostki fety, piórka cebuli i posiekaną natkę. Polać przygotowanym sosem i delikatnie wymieszać (tak, aby kostki fety pozostały w całości). Sałatkę przykryć i odstawić na 30 minut. Podawać posypaną pokrojonymi w plasterki oliwkami. Oto przepis na sałatkę którą robi TWA i Flowka na święta... Ptaszysko niech nawet nie zerka i przeleci obok obojętnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko będzie miało wybór w sałatkach bo ja zrobię inną ! :D Kukurydza + fasola czerwona + pieczarki konserwowe + jajka + zielona pietruszka - i to wszystko przekładane majonezem i ketchupem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko ma swój repertuar więc : pierogi jako pierogi a nie jakieś zapiekanki, śledzie pod różna postacią (chyba) sałatka jarzynowa (krojona z linijką) nieprzyprawiana placki ziemniaczane (bez sosów węgierskich) naleśniki (nie wiem z czym) hauwa (maczana w odrze) To dopiero jest wyżerka ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze Flowka należy dodać, że Ptaszysko nie cierpi napojów do rur ani kwaki, uwielbia natomiast swojego śmierdzila Ż lub innego w każdym miejscu, w każdym czasie, w każdej sytuacji śmierdziel jest dobry na wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko zdecydowanie wolę jak podejmujesz kobiece decyzje... :P Wtedy jest długo przyjemnie :D Czyżbyś w Samotni robiła porządki świąteczne i wycierała wieloletni kurz z półek, szczególnie z tych, na których stoją ZOO i Noble Małe i Duże? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na kolację zaserwowałam sobie hiciora : polewkę kaszową z kalafiorem ! Ostatni krzyk mody w G ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×