Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No to kulinarne wybryki zakończone ostatecznie ! Zaplanowałam sobie w święta na obiad kluski śląskie + czerwona kapusta zasmażana + pieczeń z sosikiem ! Pycha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po wygibasach w kuchni piję zasłuzony żółty napój ! Słyszy Ptaszysko ? :D Żółty , gazowany, chmielowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuś to juz zjadłam przed walką ! Teraz delektuję się pozycją zwyciężczyni ! :D Widzicie laur na mojej głowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na pomysł żeby juz dzisiaj zrobić kluseczki a jutro tylko ugotować ! Dlatego żegnam się cichutko i skromniutko ... DOBRANOC !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! Ja dzis nie jem sniadania!!! Przezarlam sie na kolacje ;) rachunek za swiatlo mi sie podoba :D Tanczaca---> Taaaa... juz ja wiem jaki to zolty napoj pilas... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świątecznie!!! Ptaszysko tego, że nie nas w Twojej stopce, to jeszcze Ci wybaczę, ale tego, że nie podzielisz się ze mną jajkiem - już nie...:p [stół zastawiony, Ptaszysko może do towarzystwa pić herbatę] Ptaszysko Tobie wczoraj z głodu to na wzrok padło :P Ja piłam BIAŁY napój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świątecznie ! Dzielę sie z wami jajeczkiem (s co? - nie jestem samolubna!) i życzę spokojnych świąt ! Ptaszysko - to ja piłam wczoraj żółty napój ! Tańcząca - już po śniadanku ? Bo ja tak - obżarłam się a teraz piję kawkę. Od rana same smysy przychodzą - czy ci ludzie nie mogą trochę pospać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodna jestem, miejsca zajmować...:P [ TWA POŚWIĘCIŁA WCZORAJ TYLKO JEDNO JAJKO, ALE MOŻNA GO PODZIELIĆ NA X CZĘŚCI] Ptaszysko to czego Ci życzyć? Floweczka bo Tobie, to wiem czego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem, jestem... zalatwialam sprawy po drodze [bezceremionialnie laduje sie do stolu, lapie cale jajko, zdziwiona, ze nie czekoladowe i laduje do buzi - ale w tym momencie Tanczaca wyrywa jej z reki] No co, no co?? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pilam wczoraj napoj brazowy i czerwony. Howgh!! i reke bym sobie dala uciac (gdybym miala...), ze to Tanczaca cos mowila o zoltym napoju... Az sie zdziwilam, ze nie zielony :P Mi nic nie trzeba zyczyc. Wszystko mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadam do stołu! Wielkanocne wirtualne śniadanko ! :D Kcem faceta na Wielkanoc Tańcząca - takie małe życzenie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie będę gorsza i zapraszam na kluski śląskie (potem na obiad!). \'Narobiłam ich wczoraj 26 sztuków ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[wywala galy i jezor jak widzi co Tanczaca przynosi] doooobra... wybacze Ci te oliwki ;) Kluski slaskie z jajami...??? Ja chce samo jajo!!! Prosto do buzi! No juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - jak to bez jaj Tańcząca ? Obowiązkowo z jajami ! Szczególnie dzisiaj ! No to obżeramy się smakołykami ... Pięknie wygląda ten wielkanocny stół ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kluska staje jej w gardle na dzwiek glosu Tanczacej...] sztucce...? Cos kiedys slyszalam na ten temat... Jak to kluski bez dziurek?? To niemozliwe!! O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×