Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jeszcze bedziesz prosiła o kluski Tańcząca ! Nie dam skoro mnie nie doceniasz ! Tak sie obżarłam, ze juz nie mogę ! Muszę odpocząć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... to sie napatrzcie... bo niedlugo zmieniam... ;) [podaje Tanczacej pomocna dlon] jaja do buzi i kluski tez do buzi... z dziurka czy bez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na talerzu ma zostawac...?? A dzieci w Somalii gloduja :( NA moim talerzu nic nie zostaje!! Chyba, ze oliwki :P Jakie swieto jutro?? Czegos znow nie wiem? Ide zobaczyc, czy nie ma mnie u babci... Bede wieczorkiem... po filmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy pamiętacie o Titanicu? to już 94 lata!!!:( Ówczesny cud techniki, niezatapialny, niezniszczalny, opadł na dno bez żadnych szans...bezbronny w starciu z żywiołem jakim jest... woda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Titaniku...? O_O A co Cie tak Tanczaca na wspominki wzielo...?? Wszystkie cuda techniki sa zwodne... Dlatego tak za nimi nie szaleje ;) I nie tylko dlatego :P Juz sie nie moge doczekac 14:40... a tu cholera jeszcze o 15:10... Dlaczego jak jest juz cos fajnego w TV to od razu dwie rzeczy naraz 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Pomidory z sałatką Składniki: 3 duże pomidory 1 szklanka ryżu ugotowanego na sypko 5 dag szynki 2 łyżki marynowanych małych kurek 1 kiszony ogórek sól, pieprz SPOSÓB PRZYRZĄDZANIA: Pomidory umyć, przekroić na połowę, wydrążyć miąższ z pestkami, miąższ z pomidora, ogórek i szynkę pokroić w małą kostkę, wymieszać z ryżem i kurkami, przyprawić do smaku, sałatką napełnić połówki pomidorów. 2. Pomidory nadziewane serem Składniki: - pomidory sredniej wielkosci 4szt, - ser zolty lagodny ok 10 dkg, - zabek czosnku, - 2 lyzki majonezu. Jak przyrządzić? Pomidory przekroic w poprzek na pol i ulozyc na talerzu. Ser zetrzec na tarce jarzynowej dodac przecisniety przez praske zabek czosnku i majonez. Dokladnie wymieszac. Lyzeczka nakladac farsz na pomidorki tworzac jego druga polowe. 3.Pomidory faszerowane tuńczykiem Przygotowanie: 10 minut. Odstawianie: 1 godzina. Bez gotowania. Składniki: 8 pomidorów (po ok.120 g każdy) lub 16 małych; 300 g tuńczyka w oliwie; 1 łyżka musztardy (dijon); 1 łyżka gęstej śmietany; 12 gałązek pietruszki; 6 młodych cebulek (dymka); 10 małych ogórków konserwowych; 2 łyżki odcedzonych kaparów; sól; pieprz. Pomidory przekrój tak, żeby powstał mały kapelusz. Małą łyżeczką usuń ze środka pestki i miąższ. Wydrążone pomidory posól i ułóż do góry nogami na ręczniku papierowym. Odcedź tuńczyka, podziel go widelcem, przełóż do salaterki z musztardą i śmietaną. Wymieszaj. Natkę pietruszkę opłucz, osusz i oddziel listki od gałązek. Posiekaj pietruszkę, cebulki, ogórki oraz kapary. Przełóż całość do salaterki i wymieszaj, doprawiając solą i pieprzem. Farszem wypełnij pomidory. Udekoruj posiekaną dymką. Wstaw do lodówki przynajmniej na 1 godz. przed podaniem. Pomidory faszerowane sałatką majonezową 4. Pomidory nadziewane sałatką warzywną Składniki: - 3 duże pomidory (około pół kg) - pół małego słoika majonezu (może być wymieszany pół na pół z gęstym jogurtem lub śmietaną) - rozdrobnione składniki - jakich zwykle używasz do majonezowej sałatki - np. jarzyny gotowane (zielony groszek - kukurydza - ziemniaki - włoszczyzna) lub surowe (papryka - ogórek - cebula - seler naciowy - zielenina) - inne dodatki (jajka na twardo - tuńczyk - posiekane pieczone lub ugotowane mięso - wędlina) - sól i pieprz Sposób przyrządzania: Przekrój pomidory na pół, łyżeczką delikatnie wydrąż środki. Miąższ (bez soku) posiekaj i wymieszaj z pozostałymi składnikami. Otrzymanym farszem napełnij miseczki pomidorów. Flowka komponuje Ci się taki przysmak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ptaszysko dziś się będzie wpatrywać w oczęta CF w telewizorni ! To będą dla niej udane świeta ! :D Tańcząca - żyjesz po tym obżarstwie czy to tylko twój klon ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te sałatki to mi się komponują oprócz faszerowanej tuńczykiem ! Jakoś nie przepadam ! Obejrzałam jakiś film o planecie małp na Polsacie. W sumie to nie łapię tego bo zbyt wiele jest części. Ale dziś szansa na sukces i to obejrzę z zadowoleniem ! A potem idę w gości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się wie ! Po poście trzeba się odpościć ! Mały koniaczek jeszcze nikomu nie zaszkodził. Przynajmniej nie mi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plemniki to takiego wielkiego jaja ! Czy one dadzą radę ? A poza tym to Tańcząca ma takie jajo ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro Wielka Tańcząca ma swoje prywatne święto więc od poranka do wieczorka siedzimy i śpiewamy piosenki w kolorze zielonym ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się upiję a może nie ! Nikt tego nie wie - nawet ja sama ! Odezwę się na pewno wieczorem - jeżeli będziesz w stanie mnie zrozumieć ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie plemniki...?? Nic nie wiem o zadnych plemnikach!!! Gdzie mi cos wystaje??? Niech sobie robi co chce... Nie interesuje mnie to ;) Znam na pamiec... Ale co innego zobaczyc w TV... Beznadziejne tlumaczenie, heh... Nie ma jak w oryginale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×