Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku!!! Moze faktycznie roznica niewielka, bo dzien zaczynam od niekumania... Ale moze to sinusoidalnie dziala... W koncu ledwo co sie obudzilam... :P Bedzie lepiej ;) flow---> No jakbym wiedziala, ze za 3 min sie pojawisz to bym jeszcze poczekala, zeby zobaczyc jak sie kiwasz ;) Ile Ż obalilas? :D Ja sama nie wiem jakie to gasienice... Wstyd sie przyznac... ale nawet nie przygladalam sie tej kartce specjalnie... zobaczylam jajo... Mi sie tez gasienice nie kojarza wiosennie... Z okazji prywatnego swieta Tanczacej: wszystkiego naj... [wcale nie musi wiedziec co to za swieto... :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak by the way... Tanczaca... Ty w srodku nocy dzwonilas, czy pikalas? W kazdym razie Twoje szczescie, ze komorka zgruzowana lezala daleko i nie slyszalam :P dooooobra nie ma nikogo... Ide zryc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko pikałam, zeby Ci dać cynk, że T się zjawił :D Miałam dobre intencje, myśłalam że chcesz się pomiziać :P Flowka - Kac (kacenjamer, kociokwik) - potoczna nazwa skutków ubocznych spożycia alkoholu etylowego, które charakteryzują się bólami głowy, uczuciem pragnienia, wrażliwością na światło i hałas oraz ogólnym osłabieniem. Nie ma skutecznej metody zapobiegania temu zjawisku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Jaki kac? Co to takiego bo dawno nie miałam ?! :D Odespałam się za wszystkie czasy !!! Ptaszysko - Ż to nie był Ż tylko Ż +jabłko ! Flacha poszła. A przed nią jeszcze koniaczek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak święto to święto, dom cały w gałęziach drzew, wiosnę mam na żywo...:D Ptaszysko pytasz co to za dzień, taki zwyczajny ale mój :D, lubię 17 i kwiecień, kiedyś wezmę w ten dzień ślub:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow--->A ja w zyciu nie mialam kaca :P Znam to pojecie tylko z teorii ;) Tego drugiego Ż nigdy nie pilam... ;) Tanczaca---> Intencje moze dobre... ALe dla mnie sen to swietosc :) Chocby sam CF stukal do mych bram jakbym spala to... skopalabym porecz :P Lojalnie uprzedzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - przestałaś juz żreć ? :D Nie miałaś okazji pić Ż ? Życie ci mija a tyle okazji jeszcze do wykorzystania ! Tańcząca - to będzie mutant chodzący jak w zegarku pod twoją komendą ! :D Idealny mąż !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Wiele okazji przeszlo mi juz kolo nosa... I jeszcze troche ich przejdzie :P Jakos nie zaluje ;) Wole Ż niz Ż :P Tanczaca---> Przeciez wiesz, ze nie mam szczoty... :P (wspaniala wymowka by sie nie czesac! JAka ja inteligentna jestem :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Flowka skąd wiesz? Ptaszysko co Ty możesz powiedzieć o tym czego nie piłaś, czego nie jadłaś, czego nie robilaś:P Spróbuj najpierw , potem pogadamy... Gąsienico!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doświadczona kobieta jestem to wiem ! :D Właśnie Ptaszysko - najpierw spróbuj a potem pisz, ze fuj czy cuś ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisalam, ze fuj. Napisalam, ze wielu rzeczy nie probowalam. Jest takie powiedzenie (pewnie skwasze, jak inne powiedzenia) czego oczy nie widzialy tego sercu nie zal... Nadaje sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - dlaczego masz żałować cuś czego nie widziałaś i nie smakowałaś ? Żałuj, że nie spróbowałaś ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postanowiłam w swoje Prywatne, ze w stopce w kwietniu będę miła najlepsze wypowiedzi Ptaszyska...:P To są tak unikatowe słowa, że należy je bezwględnie przypomnieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytam Tańcząca - już wiem gdzie się podziało Ptaszysko ... Najpierw się nażarła żeby potem stać się niezastąpioną częścią polewki ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mnie dzis nie olal... Suchutka jestem ;) Tanczaca zdobyla prawa autorskie do moich wypowiedzi tym w tym samym dniu, w ktorym pozostawila swoj slad na mojej scianie :D Skad wiedzialyscie, ze bylam jesc...?? Z czego ta polewka dzis? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ja Ci dogadzam... O_O Wciaz marudzisz, ze nie masz do mnie cierpliwosci... :P Ja stanowczo protestuje!! Tylko do gara sie nadaje??!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×