Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tanczaca---> Ukryty wymiar / Event Horizon - tak jeszcze sprawdz... z 1997 roku ;) Uszy to sie myje !!! [drze sie do ucha Tanczacej] Regulamin...?? eee... a prosze bardzo... Punkt 1. Zakazuje sie rozmawiac na temat spozywania ptakow Punkt 2. Zakazuje sie uzywac niezrozumialych wyrazen Punkt3. Zakazuje sie zachowywac nieprzyzwoicie [mozg pracuje jej na wysokich obrotach przy wymyslaniu punktow, zeby nikt sie nie skapnal, ze nie ma zadnego regulaminu...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[moniał się skapnął, że regulaminu brak ale udaje, że wierzy, że istnieje....ten regulamin]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał - ja też tylko w telewizorni dziś siedzę. A jest NI późnym wieczorkiem na jedynce ! :D Ptaszysko - cytuję opis z gg : nie mam ochoty na O ! nie mam ochoty na nic ! Zakumałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> :( Znaczy, ze do D byli?? Ze na P z nimi?!! monial---> A nie boisz sie, ze prad Cie pokopie? :P Zboczenie...?? Wiecej! To dewiacja juz!!! Jak mozna lamac regulamin :( [zastanawia sie gleboko i mocno, bo przeciez cale zycie sie uczyla, ze regulaminy sa po to by ich przestrzegac...] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - co to za regulamin ?! Przecież tutaj się notorycznie łamie i wcale nie stosuje żadnego z tych punktów ! No ... może tylko przed świętami ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko na Event natrafiłam i tak myślałam, w dc gówno jest to fakt... ale powiedz mi ile części jest Tych kronik? regulamin jest intrygujący szczególnie punkt 2 ? :D możesz jaśniej? znaczy po arabsku tu mamy nie pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> 😡 przyjamniej byscie jakies pozory zachowali :P Tanczaca---> Nie G, tylko same N... ;) Kroniki Riddika to jest jeden film fabularny - taki tytul... druga czesc Pitch Black (ale nie zwiazana fabularnie...) Drugi punkt jest bardzo prosty... Co tu do tlumaczenia? O_O Tak... m.in. arabski odpada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powinno być tak: 1. Mile widziane opisywanie gotowania, smażenia, duszenia tudzież innych sposobów obrabiania drobiu w celu ich spozycia. 2. Wszelkie skróty myślowe typu \"idę do B po dr\" pobudzają zwoje mózgowe i co za tym idzie podnoszą poziom tego topiku. 3. Opinie na temat H-fujów i innych organów płci przeciwnej też wskazane ze względu na wartości szkoleniowe i porównawcze . TO SIĘ NAZYWA DOPIERO REGULAMIN !!! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila , chwila przeczytałam drugi raz i mi nie pasi zupełnie: 1. z czego mam gotować Polewki jak z Ptaszyska najtańsze? :P 2. dla kogo są niezrozumiałe wyrażenia, dla tego som, JA WIEM WSZYSTKO - PANUJE NAD SYTUACJĄ :P 3. nie bzykam się na topiku kawkowym, więc czego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Toz to po prostu \"litosc i trwoga\" !!! [strzela fochy na prawo i na lewo, az iskry leca] Tanczaca---> Nie no... naprawde... \"I Ty Brutusie...\" Pokazalam przed chwila bratu Twoja aktualna stopke... Stwierdzil, ze ja to sie umiem dosadnie wyrazic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc regulamin flowkowo-tańczący zaakceptowany jak sądzę ! :D Kto za ? Wszyscy ! Kto przeciw ? Nie widzę ! Przegłosowane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawie sie teraz w Tanczaca...: Horyzont zdarzeń - powierzchnia w czasoprzestrzeni, która oddziela od obserwatora zdarzenia, o których nie może on nigdy otrzymać żadnych informacji. Horyzont zdarzeń przypomina błonę półprzepuszczalną, gdyż z jednej strony nie przepuszcza fal elektromagnetycznych i innych sygnałów biegnących w kierunku obserwatora, natomiast przepuszcza je w kierunku przeciwnym. Obserwator, zmieniając swój ruch, sam może przeniknąć do części Wszechświata zakrytej przez horyzont zdarzeń. W modelach kosmologicznych, inaczej niż w przypadku czarnych dziur, każdy obserwator ma swój własny horyzont zdarzeń, który nie pokrywa się z innymi. Natomiast powierzchnia czarnej dziury jest horyzontem zdarzeń dla każdego, co sprawia, że obserwator za pomocą promieni świetlnych może się porozumiewać z nieskończenie odległymi obszarami czasoprzestrzeni. Dla czarnych dziur istnieje również zjawisko pozornej ekspansji horyzontu zdarzeń w czasie. Dlaczego pozornej? Jest to związane ze wzrostem masy i energii takiej czarnej dziury poprzez wchłanianie materii różnego rodzaju, co powoduje wzrost ciążenia grawitacyjnego. Będzie to powodowało wchłanianie sygnałów, które wcześniej nie były zagrożone \"uwięzieniem\". Zwiększenie zakresu działania ciążenia czarnej dziury jest właśnie tą pozorną ekspansją horyzontu zdarzeń. Struktura pola grawitacyjnego (która wyznacza geometrię czasoprzestrzeni) oraz ruch obserwatora determinują istnienie horyzontu zdarzeń, jak i jego fizyczne znaczenie. W kontekście kosmologii, horyzont zdarzeń jest różny od horyzontu cząsteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - jak było głosowanie to ja nie widziałam przeciew żadnej twojej nogi ani ręki ! Przeglosowane i koniec ! Nagi instynkt ma Brutus właśnie .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lecimy dalewj a flaszka przy okazji ! Czy któraś z was kiedykolwiek przypuszczała, że tyle tu posiedzimy i napiszemy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow---> Chce powtorzenia glosowania!!! Stanowczo sie domagam!! I tajne ma byc 😡 Tanczaca---> A co mam wiedziec??? To Ci powiem... :P I... nic nie slysze :P A mylam dzis uszy :P monial---> Ja tez sie zgubilam... juz dawno... i wciaz sie za bardzo odnalezc nie moge... :O Ale czy to znaczy, ze sie nie nadaje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do ściągi zajrzałam...Ale tam nic takiego nie ma... Chcecie flaszkę? Chcecie? To do P trza będzie przyjechać :D Żadne żubrówki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał nie wiem czy wiesz, ze ZOO stawia się na honorowym miejscu w domu ! A TWA i KO to tyle już ich mają, że w kiblu gdzieś upychają po katach ! :D Słyszę w słuchawkach śmiech Tańczącej , zapluta ze śmiechu i słowa nie może powiedzieć a jak już mówi to nic nie rozumię ! Ptaszysko - to przez twoje posty ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monial---> Gratuluje 7500 i ZOO!!! A polka starta z kurzu? ;) flow---> Co to dla nas... My z Tanczaca to dlugodystansowce jestesmy... Nie skaczemy w kwiatka na kwiatek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko - ty jesteś już taka zagubiona, że zapomnij żebyś coś kiedyś skumała bez podpowiedzi ! :D A kierunek chętnie pokażę : tutaj fruwaj, do mnie, do G ! Na północ się kieruj ! Tutaj jest zupełnie inaczej niż we Wrocku ! Moniał - ja na ta flaszkę to mogę choćby jutro - żabi skok mam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×