Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Tygrysa pamietam, a jakze bym mogla zapomniec :D I pierscionek z brylancikiem mi obiecal... A to tutaj co sie rozlazlo po katach to nie moje jest... Ja sie nie przyznaje :P I tej wersji bede sie trzymac!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walek Tanczaca zakosila i upakowala gdzies w szufladzie :( Pozbawila mnie cennego, podrecznego i bardzo wygodnego narzedzia codziennego uzytku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cokolwiek bym miala jesc, wcinac, wciagac, lizac, chleptac i pic... to nie bede tego robic na przescieradle... Bo to nie kulturalnie jest... Ja to robie na stole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> A jednosc jajnikow to gdzie Maz (ale nie moj!!) --> Tygrysek to sie akurat nie ma czego bac... Ja walek stosuje celem zasugerowania wlasciwego postepowania tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno dawniej, jak się facet ożenił, była zabawa, potem zostawiał gości, szedł na górę z żoną wypełnić obowiązek :) Rano pokazywał swoim gościom zakrwawione prześcieradło, jako znak czystości jego żony. Jeśli prześcieradło było czyste, to facet mógł swoją żonę za to nawet zabić... ciekawe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak wejdę,chociaż ryzykuję utratę zębów :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko --> ja też lubię na stole ... no i jeszcze w kilku innych miejscach ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal Masz na myśli czasy stołu ? To juz tak dawno ? --> bo piszesz jak kombatant ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh cos Ty ja mam dopiero 25 latek wiec moge o tych czasach tylko porozmawiac i pomarzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o to;) Podobno dawniej, jak się facet ożenił, była zabawa, potem zostawiał gości, szedł na górę z żoną wypełnić obowiązek Rano pokazywał swoim gościom zakrwawione prześcieradło, jako znak czystości jego żony. Jeśli prześcieradło było czyste, to facet mógł swoją żonę za to nawet zabić... ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarzyć można... Lepiej jednak uskuteczniać żeby z wprawy nie wyjść ! :D Ale ruch się u nas na kawce zrobił !!! Normalna kawiarenka towarzyska ! :D Zupełnie jakby z drogi trzeciej kolejności odśnieżania zrobiła się autostrada ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Nie podobno... tylko tak bylo :D Ale to tylko rodziny arystokratyczne, szlacheckie!! A wczesniej to nawet inspekcja stala i naocznie sprawdzali... :P Tygrysku---> No cos Ty??!! Mnie sie boisz?? O_O [siada w kacie zdziwiona przyglada sie Tygrysowi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> Ale o co konkretnie masz na mysli...?? To, ze mogl sobie zaciupac zone?? O_O Tanczaca, flow---> Ja tez lubie na stole konsumowac... W koncu tak sie powinno jesc, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musze juz isc... :( A w domu nie jestem znow zsieciowana :( Bede tesknic Tygrysku... Zasmucasz mnie tymi obawami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak skojarzysz pewne fakty,to bez wałka nie wrócisz :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam wlasny stolik w samochodzie tak ze gdy tylko najdzie mnie ochota na spozycie rozkladam go i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×