Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No właśnie Robal --> bo my niedomiziane jesteśmy i jak twierdzi Ptaszysko niewyżyte na dodatek ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Wy myslalyscie ze ja mysle o dobrach materialnych spozywanych nacodzien dla uzupelnienia skladu witamin i wartosci odzywczych w zywym organizmie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Robalku, my wiemy z Flowką, że Ty kumasz o stole, gorzej z Ptaszyskiem...;) Jak sam widzisz zdziwiona wielce była, jaki rodzaj konsupcji ma się odbyć na prześcieradle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ... jednej takiej tutaj nie spodoba się to co napisałeś ! :D Oczywiście jeżeli wcześniej zakuma o co chodzi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziesz na łatwiznę Robal ! Kolejką ? To już szczyt lenistwa ! :D A nie łaska trochę się powspinać ? Ileż więcej przyjemności gdy się szczyt osiągnie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeden wianek tu mamy więc cenny będzie ! Teraz już takich nie ma ! :D Może jakaś licytacja ? Bo chętnych ostatnio ... nawiało z całej Polski ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy są chętni na wianek? Z góry uprzedzam, trzeba się długo i dużo nachodzić :P Właścicielka wianka jest bardzo wybredna, ma duże wymagania, ale jest osobą urodziwą, niezwykłą i budzącą pożądanie. :D Oferty na topiku kawkowym !!! (składać) Odrzuceni kandydaci mogą liczyć na łaskawość JURY KKK, które uzasadni swój wybór z odpowiednim komentarzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! No tak... porzadziliscie wczoraj do ciemnej nocy to teraz spicie :P Tygrysku---> Ale jakie fakty?? O_O Nie martw sie, u mnie z kojarzeniem faktow to srednio jest ;) Zawsze mowilam, ze detektyw to ze mnie zaden bylby :P Robal---> Ja tam jednak wole wode niz gory :D Moze dlatego, ze do szczytow mam calkiem blisko... ;) A wielka woda tak daleko... Tanczaca---> Jakie znuf wianki?? O_O Hawajskie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... co je...?? Spicie...?? [szpera, szpera, wyciaga z wielkiej szuflady dwa talerze od perkusji i wali, wali, wali az szyby sie trzesa...] Wstawac!!! Pobudka!!! Ja juz nie spie od 2 godzin, to czemu Wy macie spac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje?? Co to za hałasy?? Wstałam, wstałam...Ptaszysko już przestań walić bo mi bębenki w uszach popękają :O No...DZIEŃ DOBRY... chociaż czy po takiej pobudce to może być dobry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie \"dobry\"?? A ja sie tak staralam... Rytm wybijalam nawet: O leo leo leo le... itd :P Bo ja sie tak nie bawie... Siedzicie tu do poznej nocy, beze mnie, zabawiacie sie... a rano nawet nie ma mi kto kawusi zaparzyc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam K i M kawkowych!!! Ogłaszam, że w dniu dzisiejszym zbiera się JURY KKK w składzie: FLOWKA - przewodnicząca JURY - Rzeczoznawca od H - fujów MONIAŁKA - członka JURY - specjalistka od Pedantów TWA - członka JURY - fachmanka od Przystojnych Obrady będą trwaly tak dlugo, aż zniknie wianek - przedmiot obrad!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. :D Jury już widzę się zebrało a kandydatur żadnych ... :P Tygrys --> jak to wianek zarezerwowany ? O_O !!! Jury nic nie wie na ten temat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×