Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość do Patt
Wianek jest podzielony między tygrysa i krwawego orła :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Tygrysku, że stajesz do walki o wianek i składasz ofertę:p Przedstaw JURy swoje walory!!! KIm jesteś ? opisz czy wielkie znaczenie ma dla Ciebie wianek oblubienicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Patt
właśnie o tym czytałam na topiku tygrysa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie potrzebuje obrońców Jestem jedynym kandydatem i Orlica jest moją połówką to nie wystarczający powód???:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jestem przewodniczącą ale sama nie mogę odwołać castingu. Co na to reszta Jury ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka zupełna !!!!!!!!!!!!!!! Tygrysku!!!!!!!!!!!!!! [TWA przyniosła rolkę ręczników papierowych, bo tak się rozczuliła miłością Tygrysa do Ptaszyska, że musi oceanicznie popłakać] Pierwszy kandydat i wygrał !!!! JURY może zawiesić obrady i obserwować postepowanie Tygryska wobec Właścicielki wianka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nic na glowie... Nawet nie umiem plesc, heh... Chociaz kiedys sie robilo... z koniczynek, stokrotek... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hawajski mi tez na szyi nie wisi... W ogole w obrebie wzroku mam tylko jednego chabazia w doniczce... A wiankow sztuk zero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez orlica ma sokoli wzrok... nie musi slepic i tak wszystko widzi (nie zawsze tylko zauwaza - ale jak sie jej paluchem wskaze to widzi wszystko bardzo dokladnie) Fuj... mowisz tak, ze mi sie zle kojarzy... :O Jakby o fuj... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roballo----> :D I nawzajem!!! Patrz... zeszly z Ciebie (te dwie zle i niewyzyte) i siadly teraz na mnie... No przekopane mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal Orlico duszno ci??:D a może ty chora jesteś ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roballo---> No mam... Uwziely sie... :O Tanczaca---> Przewietrzyc to rozumiem (choc nie wiem, czy to pomoze cos :P ) ale po co obrus i swieczka? O_O Tygrysku, no cos Ty :) Calkiem zdrowa... To tylko taka przenosnia... Oj taki Ty niekumaty... chyba od tego miziania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrz dobra :P przenośnia myślałby kto :P powiedz , że to temat tak na ciebie zadziałał :P to twoja skromność tak działa :D )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA postanowiła na chwilę :P oderwać się od wianka Ptaszyska i spożytkować resztę swych sił twórczych na złożenie bieluśkiego podtrzymywacza, bo jest kobitką niezależną od MM] ŚWIECZKA DLA FLOWKI JEST BARDZO WAŻNA ...PAL PTASZYSKO :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×