Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Ja \"biada\" to mowie o desperacie co by smial mi sen przerywac ;) Jesli do mnie pijesz to wiedz, ze zadne cuda techniki mi kawki nie zastapia... A ze czasem czlowiek ma inne sprawy na glowie to juz nie moja wina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napilabym sie czegos 😭 Ale w lodowce mam swiatelko tylko :( Moze i dobrze... Za konstruktywna robote trza sie wziasc :) Bo filma wieczorem chce ogladnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ptaszysko trzeba uzupełnić zapasy w lodówce :D Wybieram się do K ! Przystojny nocą przyniósł 4 piwa pępkowe, procenty już dawno tatuś z wujkiem wychlali... wygoniłam na zbity pysk... piwo mogę wykorzystać do mycia włosów bo zawiera dużo witaminy B :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja łeb umyłam i teraz na zakupy - uzupełnić lodówkę ! Trzeba się śpieszyć - tak szybko się opróżnia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ja stosowalam kiedys... Znaczy probowalam... Cialo to nie wiem czy mialam jedwabiste, natomiast wanna raczej rzesko nie wygladala :P A piwo nadaje sie tylko do jednego!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co Cię dziwi? To, że wanna w fusach?, normalne...bierzesz słuchawkę i spłukujesz...zawsze tak jest, kiedy się człek kąpie w czymś oryginalnym !! [mondra rozmowa, bo przypomniała TWA, że musi mydło kupić]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecie nie moge fusow do rury zepchnac bo sie zatka bidaczka, przypustowosc jej sie zmniejszy, szorstkosc zwiekszy i dlugo nie trzeba bedzie czekac az mi sie wszystko zacznie wysiusiowywac na posadzke :P Najpierw zebrac, potem do siteczka, potem zebrac i znow i znow... Babrania wiecej niz to warte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko jak zwykle wymyślasz! ;) Z 5 łyżeczek kawy wcale nie ma duzo fusów, jak się je rozetrze po całym ciele i stopniowo spukuje nic się nie zatka:P [TWA doszla do wniosku, że musi KO zrobić pilinga kawowego]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz tam waskie... Stare. Wszystko co stare to zarasta :D Poza tym lepiej dbac o przepustowosc ;) Siteczko i te sprawy :D Kuldelki sie zatrzymuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie ma duzo fusow?! O_O STrasznie duzo jest!!! Fusy wszedzie, na mnie, w wannie... Fuj!!! Robilam i robilabym jakbym widziala efekty. A efektow nie bylo :P Stara, pomarszczona i chropowata jestem i bede :P A fusy mam tam gdzie slonce nie dociera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TWA patrzy raz w monitor, raz w talerz polewki i próbuje zrozumieć o jakich gumkach mowa? jedyne jakie używała to gumka do włosów, gumka myszka do mazania, gumeczki od pęczków do różnych celów kuchennych]:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×