Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Za oknem gwiazdy dwie kot bury w chmurach mknie. Gdy spać nie będziesz mógł sen podaruję ci. Od księżyca wezmę nić od gwiazd wypożyczę igłę. I złoty płaszcz bajeczny senny płaszcz uszyję byś mógł spokojnie spać. I kota w chmurach schwycę i gwiazdy ci nachylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC po raz wtory (czy tam trzeci... ;) ) 🖐️ [przy pieknych odglosach zawodzacej Tanczacej zamyka oczka i udaje sie w piekna kraine krwia splywajaca :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stac mnie na taxi :P Okres...? :O fuj!! Diabelne sny mam, a nie takie fuje... :P [mruczy przez sen i odplywa ponownie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. TWA czy popłynęłaś już w tych łuskach do Bałtyku? :D Ptaszysko --> co tak wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mysmy sie tu zastanawialy czy jakis insektozerny stwor Cie nie chrupal na sniadanie... Kawusi nie mam... Moze Tanczaca... Ja herbatka sluze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumu?? :) Czyzbys byl u naszych poludniowych sasiadow?? :) A masz moze zielone % z zoltoniebieska etykietka? [wpatruje sie uwaznie co tez Roballo wyciagnie zza pazuchy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie na wschodzie pije poza wysoko procentowym, czystym trunkiem :P Na wschodzi jeszcze nigdy nie bylam, choc tam sa moje korzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rzglach pije sie rum;) a sliwowiczke to swoja droga ludzie tam sobie choduja;) wypilem tam tego troche a i przywiozlem sobie kilka buleleczek do domciu... Bylem na @ i nic nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiedzialam, ze sliwowica na drzewach rosnie!!! O_O A moze na krzaczkach... Nic nie ma na @ bo Tanczaca to sie tylko chwali i podlizuje :P Dzien bez wazeliny to dzien stracony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×