Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Roballo---> Uwielbiam irlandzka muzyke :D NIc dziwnego, ze Ci sie podobalo!! :D Nalesniki z parowka mi sie nie komponuja... :P Juz lepiej bylo niewiedziec i myslec o niewiadomo czym :P Tanczaca---> Eeeee... tam zaraz frajer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam \"pocztowke\" z zagranicy od 1/2 :D A Wy gdzie...?? Widzieliscie pieknego gola? :D SZkoda, ze pilka nie wpadla w ta bramke co trzeba :( No ale duzo po Kostaryce to ja sie nie spodziewalam, heh :( Przez te mistrzostwa zbankrutuje na piwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni gola do bramki a ja do buzi erotycznego wsadzałam i dla wariatów odwrotne też mam;) Mogą se przegrywać , wygrywać...kawy mam zapas ...wczoraj za piwo dostałam wielki słoik...to się nazywa mieć łeb do interesów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie przegrywaja... Niby lepiej, bo my mamy wieksze szanse wyjsc z grupy jak tak sie zakonczy :P W zyciu bym nie dala piwa za to obrzydlistwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... to jest tak: jak sie nie lubi kawy to sie ja odda za wszystko inne (prawie :P ) Wiem co bedziesz trzymac trzesacego w misce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby tego nie interpretować prawda jest taka, że ta kawa kosztuje w sklepie około 15 zł a jedno bidne piwko tylko dwa...więc kto zrobił lepszy biznes? amator kawy czy piwa?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlica --> widzę, że z ciebie kibic ! Kto by sie spodziewał ? :D A flagę sobie dzisiaj kupiłaś z gazetą i powiesiłaś w oknie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto lubię stokrotkę T.L? Kiedyś coś na pewno obiecałaś mi Kiedyś coś na pewno, pamiętam jak dziś Łąkę pełną maków, zabierzesz mnie tam Stokrotka, stokrotka, stokrotka hurra drugi gol Ptaszysko które chlejesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie niektórzy nawiedzeni to maja flagę przyczepioną do auta ! :D A ja na mistrzostwa sobie włoski upasemkowałam ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przerypali... Ale fajny mecz :) 6 goli :) LAdny poczatek MS :D Tanczaca---> NO jakby zamieniac 1 piwo na 1 kawe to ok... Ale jakbys robila machniom na skrzynke to juz nie bardzo... A poza tym jest kawa i kawa :P Jedna drugiej nierowna :D flow---> Mistrzostwa ogladam zawsze :D Flaga...? [puka w czolo...] a na cholere mi flaga...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko O_O nie widziałaś kibiców machających? Ja to kiedyś nawet szalik dziergałam swojemu chłopakowi w barwach Śląska żeby miał na mecze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam. Ale to sa inne mecze teraz :D Mistrzostwa Swiata, a nie jakies tam Slask kontra Legia :O Twarzy tez se nie bede maziac na bialo czerwono :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dre, podskakuje, klaskam itp... Niczym machac nie bede :P Nie zauwazylam :O Taka malutka, ze mi sie nie rzucala w oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak Robal wspomnial o Milce to wlasnie sie zastanawialam o co biega :D Tylko, ze chcialam udawac madra, blyskotliwa i kumata i nie pytalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O co...??? A wcale, ze nie!!! JA w lodowce nie mam zadnego ptaszka!!! A jaja som :P A opowiedziec brzydki i nieprzyzwoity kawal na okolicznosc MS? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to opowiadam: Nasza reprezentacja jest jak jaja. NIby biora udzial ale nigdy nie wchodza... Kolega mi opowiedzial :D (Pomijam fakt, ze musial minie troche naprowadzic zanim zakumalam :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×