Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Przeciez Ty meczy nie ogladasz... JA nic nie mam :( Prawie :) A na Smietniku zostawilam dla Ciebie pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam uwaznie co napisalas na Smietniku i bylam na T dlatego tak mnie poruszylo to kasowanie... Ja wiem, ze to forum i kazdy ma prawo do tego topiku ale troche sie czuje tam pania na wlosciach. Znaczy czulam sie... ;) Dlatego cenzura "mojego" topiku mi sie nie spodobala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO wiem. Ale wlasnie jako \"pani na wlosciach\" czulam sie odwowiedzialna ze ewentualnie zgloszenie czegos do usuniecia z T :P A ze z reguly nic nie usuwam to chcialam, zeby zostaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trujesz!!! i tyle !!! Jaka sama twierdzisz nie lubisz syzyfowej pracy...więc ja za Ciebie sprzątam!!! Nie roszczę sobie absolutnie żadnych praw do T... on jest Twój na wieki i T i T ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie... JUz sobie nie roszcze zadnych praw. Bo to forum i tu sie nie ma nic na wlasnosc :P Ja sprzatac nie lubie ale specjalnego porzadku tez nie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartowalem ;) obstawialem na wlochy-niemcy 2-1 topik nizej ;) wiec nie marttw sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> NO :D Swoj chlop jestes :D A juz Cie podejrzewalam o dewiacje :P JA juz nie obstawiam, bo ostatnio ciekno mi to wychodzi :P Tanczaca---> Nie slysze, bo tez sie dre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym? JA kurczak mam tylko piwo nadpoczete w butelce? Ale jak ktos reflektuje na obsliniony gwint... to nie bede egoistka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal🖐️to zdrowko:D Orlica jeeee bardzo dobrze:Dmecz ogolnie mi sie podoba tylko tych goli jak nie bylo tak nie ma:p ale jestem dobrej mysli Tanczaca ja piwo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×