Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jestem znowu z wami ! Oczywiście, że sama się nie naprawiłam ... Męska ręka to jest to ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ich po malo zaczynam nie lubic... kaza mi pracowac a nie zostawiaja wina.... jak mam wyobraznie pobudzic;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> wygrałam amerykańska bluzeczkę ! Będzie niezły komplecik z rybaczkami ! Udany dzień ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestawienie naszych cennych nagród: Złote Oczy Orlicy -----> ZOO Elldiska ------>12500 = 1x Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 i 9000 i 10500 = 5x KO -----> 500 i 1000 i 4500 i 6500 i 8500 i 9500 i 12000 = 7x Moniałka -----> 7500 = x1 Setunia ----->11500=x1 TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 i 6000 i 7000 i 8000 i 10000 i 11000 = 10x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysł : ty w koronkach a ja w rybaczkach jedziemy na te proszone rypki ! Bo teraz to juz Robal nie moze się wycofać ... słowo się rzekło ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie my takiego głupiego znajdziemy ? Chyba w Związku Emerytów i Rencistów Wędkarzy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ma komu i co to ja nie dam rady:P wlasnie skonczylam pracowac........[pada pyskiem na klawiature]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe od razu mi lepiej jak poczytalam tamta stronke:D kilka dni i od razu zoo i szampan.... dobrze ze pracowalam w domu - konsumuje od razu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska --> samemu wprost nie wypada - tym bardziej, że to pierwsze twoje ZOO ! Ale to jutro bo dzisiaj już padam i idę spać ! Rano się melduj z kawką i szampanikiem ! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko odpale kompa stoi szampan i kawa:D mam nadzieje ze obudze sie o przyzwoitej godzinie:D dobranoc💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze TWA - nie kaz mi dzis nic robic... ja rozumiem wkupne itd ale ja ide spac:D zrobie sniadanie:D 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁO MATKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A JUŻ SIĘ CIESZYŁAM, ŻE CAŁA PRZYZWOITOŚĆ TEGO TOPIKU JEST NA ODWYKU I BĘDZIE MOŻNA GRZESZYĆ MYŚLĄ, MOWĄ I UCZYNKIEM !!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Zaczalem od wypicia polowy butelki zimnego szampana ;)jakos mnie pobudzil do zycia... Jak sie rzekło to sie rzekło...teraz Wasz ruch :) Miłego Dnia Dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Kolejny gorący dzień ... Elldiska gdzie ten szampan ? Robal --> jak się łowy udały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh;) nie bylam na lowach ,tylko na polowaniu...a to wielka roznica ... wyspana ?? tak wczoraj zniknelas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/>\\_/> @@@@@@@.....@@@@@@@ ..@@@@@.........@@@@@ ....@@@.............@@@ ......@.................@ ......@.................@ @@@@@@.......@@@@@@ @@@@@@@.....@@@@@@@ ..@@@@@.........@@@@@ ....@@@.............@@@ ......@.................@ ......@.................@ @@@@@@.......@@@@@@ @@@@@@@.....@@@@@@@ ..@@@@@.........@@@@@ ....@@@.............@@@ ......@.................@ ......@.................@ @@@@@@.......@@@@@@ tyle klecilam te kieliszki ze dopiero na drugie sniadanie zdazylam:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×