Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Witam o poranku i zapraszam do stołu ... Kawa podana - jeszcze jakieś specjalne życzenia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie przywlekam do stolu z kawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie w ogole mleka... jakies fobie poprzedszkolne:D czasami tylko w kawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dzisiaj na zwolnionych obrotach ! A były takie chwile w pracy, że mi się w gloqie zakręciło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyjde dzis o takiej porze ze slonce nie bedzie mi straszne... wprost przeciwnie zostanie tylko slonca cien;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wygląda, że my ryczące 40 zaczynany dopiero żyć Flowka? Para spowodowała, że zauważyłam, że gotuje się woda w czajniku i zrobiłam irlandzką tee...podobno najlepsza na upał ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami zyje:D chwilowo jakies zawirowania z wolnym czasem ale jeszcze tydzien i nikt mnie do roboty nie zmusi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Jak ta pogoda się choć trochę nie zmieni to jobla dostanę !!! Nawet kawka z rana nie smakuje tak jak powinna ! TWA --> dziś to już musi być cuś w skrzynce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę tak sobie w pracy i liczę kasę ... Jasne, że nie moją bo nie ma co liczyć ! :D Kasę firmową bo właśnie utrag przynieśli ... 3 tysiące w bilonie ! Chyba się przeniosę na jakąś kasjerkę czy cuś ?! :D I tak mi zejdzie do 16 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×