Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Elldiska --> w końcu ktoś kto słucha co się do niego pisze ! :D Szampan - pychota !!! Napracowałaś się z tymi kieliszkami - brawa za wytrwałość ! Robal --> zniknęłam bo musiałam - ale my co wieczór z TWA siedzimy i kręcimy ploty więc ... nie ma sprawy żeby zrobic powtórkę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mielimy jęzorami i pokazujemy - fakt. Ptaszysko się odgruzowało z odwyku ? Dlaczego tu się nie odezwała ? Piję MB aktualnie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko się leczy ze szwędania po cafe!!! Mówię tej Torbie na gg, żeby siedziała na jednym drzewie to jest na kawce a ona, że musi fruwać...trzeba ją przywiązać za nogę!!!;) My nie mamy takiego problemu Flowka...nam kawka wystarcza całkowicie...prawda kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie ide po kawe mniej wirtualna bo siedzenie po nocy dalo mi sie we znaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpien podobno ma byc cieplejszy.... jutro jade nad morze:D ale tam gdzie sie mozna kapac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede lazic po plazy i pytac : przepraszam czy pani to flowka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka była nad morzem ... oj, dawno to było, już zapomniałam ! Elldiska w Bałtyku mnie nie szukaj ! :D Polecam rejon Koszalin- Kołobrzeg - morze zimnie trochę ale czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łowić to ja mogę ... :D ale na pewno nie sandacze ! :D Ja jestem od tego żeby leżeć i pachnieć - zapomniałaś TWA ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kiedys wroce to mnie wezcie z soba:D prosze, prosze , prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka karinmaty się kupują...dla mnie zielona oczywiście!:P Znowu zrobiłam interes z pijaczką, za cztery zlote: mleko, makaron, cukier, magnez i wielgaśny kubek i syrop migdałowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie - nieładnie - o nieobecnych źle się nie pisze ! :D Jak widać łowy trwają ... jakaś przynęta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> pijaczki już tak mają ... dają za prawie darmo albo za gratis !!! :D A ja teraz piję zimnego śmierdziela !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> księgowość to mi już bokiem wychodzi ...:D Teraz ty się w to pobaw ! :D Robal --> wrzesień to odpowiedni termin - jak już miną te upały !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasa zawsze się znajdzie ... w razie czego na kartę kredytową pojedziemy ! Śpimy w czwórkę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×