Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

jako nie ma ;) wlasnie wrocilem i tak spragniony jeste kawci ze hey ... wiec jesli mozna to prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka?? Na ten upal?? Zimnego piwka bym się napiła..... A w ogóle to 🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam wiec mile panie tuzin browarka ;) zimnego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od poniedziałku nie piję alkoholu ! Jestem na diecie ! :D Ale może ktoś inny skorzysta ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wy kobiety i te wasze diety:P to szklanice zimnej wody dla Ciebie podaje z cytrynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki juz jestem ....ale pamietaj zawsze jestem .........:classic_cool: gdzie orlica sie szlaja ?? mam ochote na swierze jajko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba jej bedzie skrzydelka lekko :P hehehe no to po szklanicy tego co chceta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam mleko ,ale zimne z lodowki i nie moze byc przegotowane ;) jakos pusto tu dzis nie sadzisz ?? chyba sie zawijam na pifko do parku fajnie tak sobie siedziec i fontanna na ciebie chlapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz piwo rozdajecie???? Jak ja se ze sklepu przytachałam {zly] ??? :D:D Flowka---jakie mleko??? Jaka woda??? Co tu się wyrabia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam...siedziałam w podwójnym sklepie bo burza we Wrocku była...dobry sposób na zatrzymanie klientów...heh... nie mogą wyjść bo leje, to wydają kasę...ale promocja była konkretna za 2 dychy kupiłam : extra tusz do rzęs- pogrubiający, peeling, który ujędrnia i wygładza ;), tonik z kompleksem chłodących i mleczko intensywnie nawilżające:D Flowka choć do mnie, zabalsujesz mnie ;) Co mam zrobić z ta wiadomością? :P Jeżyk to by się ucieszył..a ja ...??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mogłaś jakoś dyskretniej ? I tak się nie przyznam, że nie mam !!! :D Robal --> u mnie rano się zanosiło - i poszło bokiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego? napisałam dyskretnie.. nie zakumałaś musiałam z grubej rury!!!:P Nie martw się nie Ty jedna siedzisz przy kompie goła, nawet ptaki sypiają nieodziane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ... skoro nawet ptaki to ja też mogę !:D W domu żywego ducha to wykorzystuję sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogusienieńko ... cicho sza ... Z żywych to tylko ja przy kompie z zaczętym francuzem na pazurach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×