Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

uwielbiam zagladac pod spudnice:P a najbardziej na swiecie chcialbym zobaczyc ta koszulke na ramiaczkach i ta sukienke urodzinowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody_1988
Już piłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty nie masz miednicy TWA ? Niekoniecznie w łazience ... ! Jesli chodzi o gąbczaste ... cóż ... tez każdy ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie nie zdaza zeby stalo cos w lazience ;) a miekkie przedmioty to hm czasami zakladam na chaczyk:P smigam na piwo narazie i milego wieczorka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku ! 2 kaweczki stoją na biurku, przeciąg chłodzi, nie ma żadnego palenia, bo jest przyczyną umierania plemników ;), Cztery Łapy stękają bo głodne, Przystojny zajął 1/2 i zadowolony a personel jęczy nad zupą do srania...i tak o to rozpoczyna się kolejny dzień mojego cudownego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też pije piwko swoje ulubione i cosik mi się wydaje, że się szybciej z Robalkiem zobaczę!! :p Flowka zbieraj butelki po śmierdzielu, będziecie mieli potem na MB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłania sie robaczysko ze słonecznego J.Z..... Miluniego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłabym sobą, gdybym się już nie zaczęła pakować...:P Flowka mam jeden duży plecak, jakmyślisz zmieści mi się tam wszystko czego potrzebuję? :P a może by tak jakomś walize? hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> mam nadzieję, że jesteś już wolna i w końcu pogadamy ! Nie powiem \"a nie mówiłam \" ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze sprawny;)malo pali ale za to dlugo jedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×