Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Okazuje sie, że znajomość ze mną nie jest taka tania TWA ! :D Ciesz się, że nie zażądałam kupienia korali ! :D Kinga23 pogaduchy zawsze i wszędzie --> no ... może oprócz intensywnej pracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjade do cibie wnowych blu
Przyjadę do Ciebie w nowych bluskach na zapiekankę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program obrony będzie potrzebny być może pod koniec września. Bo się zapowiada ! No chyba, że wcześniej mnie szlag trafi - wtedy wyjdę z siebie i wygarnę co mi leży na wątrobie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszczyk pada w G ... robale uciekły ! :D Witam o poranku. Coś mi szef mówił o podwyżce --> tylko nie wiem czy dobrze usłyszałam. To ma być podwyżka czy jałmużny ciąg dalszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Wczorajsze prace z kompem nie pozwoliły mi być wczoraj z wami. Zapraszam na kawkę - świeżo zaparzona ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam właśnie przesyłkę ze zdjęciami z K ! No i odezwała się niewierna M ! Smysa przysłała z zapytaniem dlaczego się nie odzywam --> po co miałam się odzywać skoro przeszkadzam w spotkaniach z rodziną ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka wreszcie siadłam...cała szczęśliwa, że P w B są :D No i z tej okazji nakupywałam swoich kawek w K... 2 w 1 to tak jak my Floweczka..wieczorem wielka parada TWA w bluskach i niczym więcej! ;) Po żurkowaniu falowanie ...17-ste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Choć nie masz oczu bardziej błękitnych niż tamta miała, Tamta co kiedyś dla żartu niebo w strzępy porwała Choć nie masz oczu chmurnych jak burza Pod koniec lata Ty każdym latem i każdą burzą Mojego świata Ref. Pytam się gwiazdy co drogę wskazać błądzącym miała czemu ze wszytkich pragnień na świecie to ty mnie wybrałaś/eś gwiazda co w rzece wciąż się przegląda też tego nie wie, czemu ze wszytkich pragnień na świecie wybrałem/am ciebie czemu ze wszytkich pragnień na świecie wybrałem/am ciebie połóż mnie na swym ramieniu naucz jak widzieć na sercu poczuj smak mego pragnienia jak widzieć prosze połóż mnie... 2. Choć nie masz dłoni która policzek jak ogień pali dłoni chłopaka po który został w komodzie szalik Choć nie masz dłoni jak ta co w sercu klawiszem stuka to twojej dłoni przecież dłoń moja od zawsze szuka Ref. Pytam się gwiazdy co drogę wskazać błądzącym miała czemu ze wszytkich pragnień na świecie to ty mnie wybrałaś/eś gwiazda co w rzece wciąż się przegląda też tego nie wie, czemu ze wszytkich pragnień na świecie wybrałem/am ciebie czemu ze wszytkich pragnień na świecie wybrałem/am ciebie połóż mnie na swym ramieniu naucz jak widzieć na sercu poczuj smak mego pragnienia jak widzieć prosze połóż mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka wzięta w jasyr przez Jacka ! Teraz przeszło na mnie TWA --> ale nie żałuję ! :D John nawet nie ma co marzyć żeby się porównywać z Jackiem ... DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×