Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

🖐️ A ja jak ten samolocik - wpadam i wypadam :D Ale myślę o Was i o kawusi oczywiście :D Cały czas kontroluję sytuację na topiku.....ciii....przynajmniej mam taką nadzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nie pada nawet slonce przeswituje tylko wiaja i jest niemilo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiesz z MB bo Ci pracowania zostało 7 minut;) A ja jutro jadę do ELECTRO WORLD na Bielany i jeszcze nie wiem z czym wrocę w torbie...może spełnie swoje ostatnie marzenio-pragnienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jakims amerykancem uszczesliwili i nie ma do tego gg i tlenu😡 nawet sobie nie wyobrazacie co to za beznadziejne zycie sie wtedy robi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo skończyłam z Jackiem ocalać świat od wojny ! Udało się ! :D Ale nie bójcie się --> mam jeszcze następne części !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Wstępnie zapoznałam się z Michaelem ... nie było to pół nocy ale jednak. U mnie pada od rana. Barowo się zrobiło --> więc może kawkę wypijemy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, wczoraj bylam na kompie szanownego malzonka wiec i tak nici bylyby z plotek... ja poprosze kawe czarna mocna z cukrem bez mleka, MB dopiero jak juz bede pewna ze nie bede kierowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> gdzie się szlajasz, telefonu nie odbierasz ! Mam nowy cud techniki i chciałam do ciebie pierwszej zadzwonić ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska --> poczta doszła. Pogadamy w trójcy na gadulcu - nie wiem tylko czy dzisiaj bo mam wyjście na piwko ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×