Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Najpierw nie mogłam wyjść a potem nie mogłam dojść ! Tragedia - tym bardziej, że dawno już nie zaznałam tego uczucia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
Ja popijam właśnie kwakę z meczkiem i słodzikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mnie tu nie będzie zastępował w mówieniu dobranoc TWA ! :D Odbyłam przeszło godzinną rozmowę z J o K i nic nie wiem z 24 godzin ! Jutro trzeba będzie powtórzyć --> jak znowu telefon nie zadzwoni ... A zadzwoni na pewno ! Byle pora była odpowiednia ... :D To tyle bieżących informacji --> a teraz mówię ja - Flowka : DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam marzyc o pracy urzednika... takiej od 8 do 16, z jasno wyznaczonym urlopem, bez brania pracy do domu, z wyznaczonym zakresem obowiazkow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Flowka super....oby tak dalej...bo to dla mnie oznacza, że zobaczę lajf Twoje piękne kszałty w ciuchach z A :D Idę na miasto zarobić na szmaragdową sukienkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy nasze Ptaszysko (które przez odwyk zupełnie zapomniało o swoich psiapsiólkach) wie, że właśnie wchodzi na ekrany kin film Miami Vice z CF w roli głównej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ja słyszałam o CF w MV to Ptaszysko pewnie też ! :D Plany na pobyt w K aktualne - wszystko jest na najlepszej drodze do spełnienia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na łososiu ! Już to widzę ! :D Dla mnie kawka, ciasto i likierek ! Dla ciebie to samo ! Dla J tylko kawa z ciastkiem --> kierowca musi być trzeźwy ! :D A dla całej reszty ... tylko opowiadanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Co ty tutaj robisz TWA ? Przecież miałam cię obudzić dopiero o 9 ! Przeżywasz ? Co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Flowka o 7.00 poszłam po precelki i rogaliki!!! I juz jestem po śniadaniu :D Teraz mały przewrót meblowy i co robię??????????????????????? KANAPKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×