Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Rozmowa na tusiu była taka: ja mówię, ty słyszysz i piszesz ... Rany boskie ---> ! czułam się jakbym była w psychiatryku ! Gadałam sama do siebie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna czterdziestoletnia - ! Pozwolisz, ze będe do Ciebie pisała PC ? :D A tusio to nowy nabytek TWA ! Niech się sama pochwali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna 40 !!! Jesteśmy dzisiaj z Flowką podjarane niesamowicie!!! A do mnie Przystojny idzie z butelką zimnego szampana :D Ale będzie się działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na pysk ale chociaz robota skonczona sie zrobie na zielono wszedzie - tak optymistycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie dobarnoc Flowka ?????????? Już w KKK jest poranek...;) trwa (przypominam) do 14.00 a więc witam o poranku!!! ;) a teraz mocny film:P mafia...piękne kobiety ..buzi buzi...taś taś i pif paf!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M....................
Gdzie jest ananasowy song:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Znowu spóźniona jestem ! A po burzy powietrze się oczyściło - nawet słonko wyjrzało trochę. TWA --> ty już tak masz, ze kochasz do mnie dzwonić ! Cóż ja na to poradzę ? Dzisiaj Matki Boskiej Pieniężnej więc pracuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pamietaj ze zjadlem twoje czekoladki;P byly pyszne ...... kiedy wpadniesz na rybke ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pamiętaj... czekolady za frajer nie zjadłeś :P pojedziemy do pepików paruwkuw nastawiasz z cebulą :P do tego napuj do rór !! i wtedy będziemy kwita + pożądna porcja karpia!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×