Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Mam temperówkę - przywiozę ! :D A rzórka naszykuj dla Moniałki - podrzucę jej słoik do chaty ! :D DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyła sobie Flowka na krawiędzi spodka i mała tam lusterko nowe by podziwiać swą urode wciąż mówiła - ale piękna jestem a nikt mnie nie docenia wszystko to marzenia reszta pustym gestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na topiku się spotkały I się bardzo pokochały O Frajerach rozmawiały Rzórki sobie gotowały Potem moniał się przyplątał Na topiczku też się krzątał Rzórek w słoik więc nalały Moniałowi także dały! Wiec się bawcie tam wspaniale Ja tu łbem już w ścianę walę! Ze do W se nie pojadę Ale kiedyś też dam radę! Dzień doberek, dzisiaj mam biegusiowy dzień....biegam i sprawki załatwiam. Bleeeee!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał --> brawa, duże brawa !!!!!!!!!!!! :D Zdolna jesteś kobieto ! TWA --> wena cię opętała czy to z radości, że przyjeżdżam ? :D Czy mombowe foto na gadulcu skusiło pana S do rozmowy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiecie co, Laseczki? Nadchodzi duża zmiana. W zasadzie już następuje. Za parę lat, kiedy wirtualny seks będzie już bardzo realny (bo wystarczy założyć hełm i kochać się choćby z Kateriną Zetą), a za kilkanaście, kiedy upowszechni się pod strzechami, skończy się era waszej \"dominacji\". Wylądujecie na śmietniku historii. Zawsze traktowałyście swoją seksualność jako instrument nacisku, presji i sterowania facetami. A więc mówię wam, laseczki, ostatnie chwile, żeby jeszcze coś uzyskać od facetów. Za chwilę się skończy. Jedyną rzeczą, którą od was potrzebujemy, jest sex. A już niedługo technika i technologia, której rozwoju to my od wieków jesteśmy gwarantami, zacznie w końcu działać na naszą korzyść, umożliwiając nam przełamanie tego odwiecznego pata. Komputer nie marudzi, nie boli go głowa, nie trzeba mu nadskakiwać, itp. itd. Wiem, wiem... pewnie utoniemy w brudzie, smrodzie, umrzemy z głodu i przywalą nas nasze grube piwne brzuchy. Nie martwcie się, takie bzdury da się rozwiązać bardzo szybko, jak już nie będziemy musieli marnować 90% naszej energii na bezproduktywne bzykanie was, które nam tak łaskawie i szczodrze wydzielacie. Scenariusz nierealny? ZOBACZYMY Przeczytajcie Kobietki i co Wy na taki scenariusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Ty się z Kateriną Zetą chcesz kochać??? :O :D Olej kurze bo Flowka na rzórek jedzie (Flowka o słoiku pamiętaj :D ) a nie kurze oglądać! Mam rację? Jasne! Zawsze mam! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja Moniałka !!! chociaż ...chociaż Katherina super laska!!! [TWA robi szelmowski uśmiech] ten tekst napisał facet!!! ujmując temat krutko, nie będziemy jusz facetom potżebne, bo się będą bzykać wirtualnie =- hahaha a Twoje małe menki jedzą danonki? bo potrzebuje cyferki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mniejszy menek jada Danonki ale cyferek nie odda :D Cała lodówka zawalona cyferkami, literkami :O A wiesz TWA ze cyferki w sklepach kradną??? :O Mój Mały tak się wycwanił, że zanim Danonki kupimy to on zagląda czy ta cyferka tam jest. Jedz Danonki (na zdrowie! :D ) i zbieraj cyferki. Phi....z facetami ;-) My też sobie możemy cyberseks wybrać....[moniał się zadumał jak by to było] :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałka a po co małemu menkowi te same cyferki? Wiem, że kradną !!! tera som schowane !!! Przeknaj go, że Pan Bóg kazał się dzielić ;) [ TWA ma luki na lodówce...dopiero 5 cyferkuw!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA moje dziecko nie głupie (jakby ktoś sobie pomyślał) Jak Bozia każe się dzielić to on się dzieli ale....fifty-fifty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA on na razie na ilość leci, nie na jakość. Może być i pięć \"4\" byleby się ilość cyferków na lodówce zgadzała :D Idę sobie spacerkować :O Flowka toś Amerykę odkryła :O :D (z tym zboczeniem....of kors!!!! :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad robię. Wiecie - już drugi dzień u mnie w pracy prohibicja ! Idę do domu trzeźwa jak świnia ! :D Ale za to w czwartek dam czadu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmaragd Nazwa pochodzi od gr. smaragdos (a także łac. smaragdus) = zielony, nawiązując do charakterystycznej, wywołanej domieszkami chromu i rzadziej wanadu, barwy tego minerału. Szafir Nazwa pochodzi od gr. sappheiros = niebieski kamień, nawiązuje do najczęstszej barwy tego minerału. Wywodzi się także od hebr. sappir = najpiękniejszy. wcale nie jeden pies:P ale jest najpiękniejsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×