Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Yazo_
Robalku;) Masz u mnie nic. zdobadz to czego nie ma:P a to ciekawe Ty lobuzie wreedny!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdobede :P jakem robal to zdobede!!! chocbym mial cale pole makow wykosic;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yazo_
moze dla Cibie nic ale dla innych to.. WREDUS:P zazdrosny wredus:P milej wyprawy na rypki:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA okryje Cie specjalna woalka aby zaden paskudny robal Cie nie dopadł ....poza mna oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra teraz juz znikam na powage ;) moje kochane łozeczko;) TWA wiesz jakie teraz mam dupne wyro;) jeszcze wieksze od tego co widzialas ..... Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yazo_
siem wyleczylam wiem o co chodzi i jestem zdrowa jak rasowy kon:P ;) Ananaska🌻fajna z ciebie dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Nie śpita, nie śpita Robal ! :D A reszta i owszem - chrapie w najlepsze. Ktoś musi pracować aby spać mógł ktoś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patologia u mnie w pracy ! Niedźwiedzia znowu nie ma więc ... dalej już nic nie napiszę - domyślcie się sami ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od pracy - oczywiście!!!:P A ja byłam u pana bo kolejna rurka sfiksowała i pan był miły, dobrze wsadził i dokręcił i tera będzie ekstra ciągnąć ;) No i przy okazji wpadłam do świata perfum...obsikałam sobie wszystko co mogłam testerami i tera jestem bosko pachnąca cleinem, ceruttim, chanelką :D Kawkę w Tchibo zaliczyłam - pychotka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzależniona mówisz ... hmmm ... Też tak twierdzę ! Miała być prohibicja do końca tygodnia a tu masz ... To co zaoszczędziliśmy do środy - nadrobiliśmy procentowo wczoraj i dziś ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×