Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Już nas nie ma bo leżymy w stanie bardzo wskazującym !!!!!!!!!!!!! :D Od jutra nastepny rok do opisania i pogadania ... DOBRANOC !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 12 października! Jest to 285 dzień roku 2006, do szampana zostało zaledwie 80 dni :D Nie mam dzisiaj imienin, siem nie nazywam ani Cyriacha ani Eustacha ani Grzymisława ani Ostapa ani Maksymiliana ani Sylwiana ani Witolda :P Jestem TWA zielonowłosa, zielonoka, zielociuchna, zielonobutna!!!;) Moje święto jest w miesiącu pisankowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chętnie
Ananasowa Dziewczyno:) idz spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlaśnie piję kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Ale się wyspałam dziewczyny ! :D Trawaiasta utuliła mnie do snu ... W międzyczasie obudził mnie dźwięk koguta z mojego cudu techniki ---> dziwne, ale frajer K przypomniał sobie, że mnie zna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałka [ TWA tuli mocno i głaska po główce] Flowka - je siem przez Ciebie nie wyspałam , bo całom noc z Tobą gadałam, aż w końcu siem okazało, że poszłam do W a tam kawałek trawiastej został :);) Piękna 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałka --> wydezynfekować się trza ! :D Ja dzisiaj idę na cuś takiego ! PC - ! TWA --> mój pokój nabrał nowego, innego wyglądu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka poszła na balangę z całkowitym zakazem spożywania napojów procentowych a z nakazem jedzenia wszystkiego co tylko na stołach się znajdzie ;) Natomiast ja w tym czasie kupię sobie koszulkę do spania z tygryskiem i rypką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządki tu i tu zrobione, śmieciuchy poszły won, poukładane, poustawiane...super!!!:D Zapłata: talerz włoskiego makaronu z pysznym sosem bolońskim z mięskiem! ;) Flowka :D Witam w piątek 13-stego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×