Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dzień dobry!!! Przeżyłam jakoś.....Słaba jestem tylko dzisiaj okropnie. No....ale Pedant stanął na wysokości zadania...No, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałek dbaj o siebie!!! To znaczy, że takie najgorsze te nasze chopy nie som!!:P Mój Przystojny na niedzielny obiad zaprosił mnie do MD. Nareszcie se pomaczam ;) [TWA się oblizuje a ślinka kap...kap na wypasionom]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał 👄 trzymaj się i nie daj się kobieto ! Ja też dzisiaj słaba jestem ... ale to z zupełnie innego powodu. :D Nie trzeba było wczoraj tyle pić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I całe szczęście, że dzisiaj piątek Flowka... dwa dni odpoczynku od pracy (czytaj: picia nie tylko MB)...na spotkanku zalecane patrzeć na pifko a pić wodę ze źródła z cypitrynkom!!! [TWA nie próbuje nawet poruszyć swojej bujnej wyobraźni i myśleć co by to z Flowka zostało, gdyby pracowała w systemie ciagłym tj. po12 godzin przez siedem dni]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądra jesteś TWA --> jakbyś pracowała w takiej firmie jak moja to też byś tak miała ! :D Lubisz Liptonki owocowe i inne smaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam herbaty owocwe...Liptonki, dilmaszki inne!!! ale muszom być zaparzane wodom z butelki nie z kranu! i jeszcze lubiem ice tea - mango !!!i batoniki erotyczne ;) i dla wariatuf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wychlał śmierdziela przeznaczonego dla mnie ... będzie teraz liptonkę pił ! :D Z nudów posprzątałam biuro.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam taaaaaaaaaką wielką pizzę!!!popiłam napojem do rur, przyniosłam gratisy i uważam wieczór za udany...wniosek:w firmie należy przepracować conajmniej dwa lata - pierwszy rok po to, by sprawdzić czy firma jest wiarygodna, drugi rok by ocenić czy som szanse na awans :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodna jestem wielka prawda lecz cierpliwie w oknie stoje głodna jestem czas na obiad ale muszem odstać swoje ja tu czekam a on śpi nie wiem nawet czy o mnie śni Na drzwi zerkam dzwonek cicho chyba rozpalę ognicho i posiłek pyszny zrobię a jak przyjdzie - to ić sobie - powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne...ZOO🌼x14500 dla FLOWKI !!! Zestawienie naszych cennych nagród: Złote Oczy Orlicy ----->ZOO Elldiska ------>12500 = 1x Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 i 9000 i 10500 i 13000 I 14500 = 7x KO -----> 500 i 1000 i 4500 i 6500 i 8500 i 9500 i 12000 = 7x Moniałka -----> 7500 i 13500 = 2x Setunia ----->11500 = 1x TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 i 6000 i 7000 i 8000 i 10000 i 11000 i 14000 = 11x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×