Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Teoria jest piękna - gorzej z praktyką ! :D Dosyć marzeń ... czas na szare życie - czas zająć się obiadem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po imprezce ! Żarcie było oczywiście boskie, alkoholu w bród i towarzystwo super ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak zakończył się tydzień urlopowania i lenistwa ! :D Jutro do pracy ... znowu ! DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kawci to ciasteczko pasuje albo torcik ostatecznie!!! Robal :P Flowka wysłalam bardzo inteligętną odpowiedź K. Wiesz tak pomyślałam, że awaryjnie możecie wykorzystać butelki po MB (hahaha) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> butelki już niepotrzebne ! Co ma działać - działa. Personel zrobił to co musiał ! :D Odezwała się z Irlandii M ... nie byłam przygotowana na ten telefon, o ona jakby nigdy nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam siem kochana, bo Ty jesteś przygotowana tylko na moje telefony :P Czy spirale sprzedają w tym samych sklepie co MB ;) I kto siem barłał w gównie? [hahahahaha TWA od rana śmieje siem głośno]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniałka ! dobrze cię widzieć znowu !!! :D TWA --> nie było wielkiego przepychania ! Jak to kto się babrał ? Kolega kierownik biura oczywiście ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam pogoniona żeby się wpisać:) nie żebym nie chciała z własnej nieprzymuszonej woli, ale cholera jasna zmuszają mnie do pracy od rana do nocy i w nocy... nawet urodziny slubnego musialam robic w biegu a goście czekali na info że własnie jesteśmy w domu i szybko przyjezdzac zanim sie rozmyslimy i gdzies pojedziemy:P oczywiscie ze przyjechali:O;) bo kto im lepiej jesc da niz ja;) zdjęcia z Budapesztu zostały na innym kompie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że żyjesz w 2006 roku, kiedy: 1. Niechcący wprowadzasz hasło do mikrofalówki. 2. Od lat nie układałeś pasjansa prawdziwymi kartami. 3. Masz 15 numerów telefonów do twojej czteroosobowej rodziny 4. Wysyłasz maile do osoby przy sąsiednim biurku 5. Nie utrzymujesz kontaktu z rodzina i znajomymi, którzy nie mają kompa. 6. Po długim dniu pracy odbierasz telefon mówiąc nazwę firmy. 7. Kiedy dzwonisz z domu wciskasz najpierw 0. 8. Od czterech lat siedzisz przy tym samym biurku, a pracujesz dla trzeciej z kolei firmy. 10. Dowiadujesz się z wiadomości, ze zostałeś zwolniony z pracy. 11. Twój szef nie umiałby wykonywać twojej pracy. 12. Zatrzymujesz samochód pod blokiem i dzwonisz z komórki do domu, żeby ktoś zszedł i pomógł ci wypakować zakupy. 13. Każda reklama ma na dole adres www. 14. Wychodząc bez telefonu komórkowego, którego nie używałeś przez ostatnie 20 lub 30 (lub 60) lat, wpadasz w panikę i wracasz po niego do domu. 15. Wstajesz rano i wchodzisz na Internet, zanim wypijesz kawę. 16. Odwracasz głowę na boki, żeby się uśmiechnąć. 17. Czytasz to i się zaśmiewasz. 18. Nawet gorzej; wiesz już dokładnie, komu to prześlesz. 19. Jesteś zbyt zajęty, żeby zauważyć, że nie było punktu 9. 20. Przesunąłeś stronę do góry, żeby sprawdzić, że nie było punktu 9. A teraz śmiejesz się z siebie! No dalej, roześlij to swoim znajomym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nazywa członek PIS-u, któremu jajka obcięli? - PiStrat! Członek PiS - któremu pomalowali? - PiSanka Członek PiS, który kąpał się ostatnio w Wielkanoc? - brudnoPiS Lista członków PiS? - rozPiSka Członek PiS z rodziny kombatanckiej? - PiS-AK Zastępca członka PiS? - podPiS Dziwka z legitymacją PIS-u? - PiSda Twardziel z PISu? - PiSdziel Członek PiSu w toalecie? - PiSuar Członek członka PiSu? - PiSiorek Ulubione pozdrowienie członków PiSu - PiSs off DZIADU! Wychudzony działacz PiS-u? - cienkoPIS Dusiciel z PIS-u? - PISduś Szara eminencja PiS-u - zaPiS Komputer Kaczyńskiego - PiSmak Piszcząco-kwacząca maskotka partii?? - PiSkacz Analfabeta partyjny - niePiSmienny Debata członków PIS - PISkuwa Działacz PiSu w kontyngencie pokojowym - PiSmejker Umalowane członkinie PiS-u - PiSdry Macierewicz, Ziobro, Wasserman, Putra, Gosiewski, Kurski - Six PiStools Przemówienie J.K. lub L.K. - PiSton Członek młodzieżówki PiSu - PiSklak Ulubiony film Pisu? - Czterej pancerni i PIS Co jedzą członkowie PISu? - PiStaszki Jak się nazywa wykaz aktywistek PISu? - sPIS cudzołożnic I na koniec: Tam gdzie powinien rządzić PIS. - wyPiSd To żeby było Wam gorąco tak jak mi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to siem uchachałam :D :D albo uhachałam albo uchahałam albo uhahałam... Jakieś inne propozycje??? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniał --> czemu cię nie ma na gadulcu ? :D Wyfalowałam się czterokrotnie ... Siergiejskaja nadal dycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×