Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Jak wrócę z P to znowu będę musiała iść na P! ale P to nie jest to samo P...to P to przyjemność...bo w ręcach też będę miała P z ilomaś tam P :P WZ-------------------------------------------------ponad 200km----------->G I w swoich ręcach P z ilomaś P będzie trzymać Flowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA ale do P ...to mogłabyś podskoczyć, razem z Flowką z G... :D Bo jak nie...to ja bedę musiała z P... pojechać... Korci mnie, oj korci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się TWA, że to łacińskie dotyczy nałogu MB i jest to na pewno bardzo cenna myśl ... niemniej nie do zastosowania w mojej firmie. Ty się ciesz, że tu nie pracujesz i nie musisz znosić tego co ja. Na trzeźwo się nie da ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy słowa Fantazja Współczesnej Kobiety Sukcesu... Po ciężkim dniu w biurze, późnym wieczorem w końcu dotarła do ulubionego pubu... Usiadła przy barze i delektowała się ulubionym drinkiem... Tak... Tylko tutejszy barman potrafi zrobić go tak jak ona lubi... Rozejrzała się po sali i zobaczyła w drzwiach najwspanialszego mężczyznę w swoim życiu... wysoki... umięśniony... przystojny... hmmm... Gęste ciemne włosy... Piękne, błyszczące zielone oczy... Każdy jego ruch był tak męski i zmysłowy, że nie mogła od niego oderwać oczu... Mężczyzna szybko zorientował się, że jest obserwowany i z chytrym, seksownym uśmiechem podszedł do niej... Zarumieniła się... Chciała przeprosić, że się gapiła, ale jej nie pozwolił... Przerwał jej, nachylił się nad nią i wyszeptał jej swoim głębokim, miękkim głosem do ucha: \"Zrobię dla Ciebie wszystko czego pragniesz... Cokolwiek, o czym do tej pory mogłaś tylko marzyć... A zrobię to za jedyne 50 $... Jest jednak jeden warunek...\" Kobieta, drżącym już z wrażenia głosem, spytała jaki to warunek. On odpowiedział: \"Musisz powiedzieć czego pragniesz w trzech słowach\" Kobieta, patrząc w jego oczy o hipnotycznym spojrzeniu, rozważyła propozycję i sięgnęła do swojej torebki... Wyjęła banknot 50 $... Na serwetce napisała swój adres i zwinięte razem wcisnęła w oczekującą na to silną męską dłoń, po czym nachyliła się w jego stronę i wyszeptała trzy słowa: \"POSPRZĄTAJ... MOJE... MIESZKANIE...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bułką z motylkami? :D To ja mogę!!!! Godzinę na kafe wleźć nie mogłam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj za siatką, gdzie multum kramów, można było wejść w posiadanie człapaczów szpilkowych :P I TWA tego dokonała i ma i pytanie jest następujące: jakiej barwy som ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem i melduję, że czekam na P z P !!!!!!!!!!!!!!! A z miłości do mnie zabraniam ci się leczyć TWA ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać idę. Dzisiaj nie byłam zielona chociaż jestem niebieska... :O Ale bajkę widziałam za to :D DOBRANOC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak doprowadzić faceta do furii. 1. Nigdy nie mów o co naprawdę Ci chodzi. Nigdy. 2. Płacz. Często. 3. Miesiącami albo najlepiej latami rozpamiętuj przykre rzeczy, które on już dawno Ci wyjaśnił i przeprosił za nie. 4. Spraw, żeby musiał za wszystko przepraszać. 5. Złość się na niego za wszystko. 6. Żądaj, żeby do Ciebie dzwonił i wysyłał emaile. Jeśli choć raz zapomni - płacz i patrz punkt 3. 7. Jeśli powiedział Ci komplement, doszukuj się w tym zawsze złych intencji.Patrz punkt 4. 8. Wszędzie i zawsze przychodź spóźniona. Jeśli on się spóźni - płacz i patrz punkt 4. 9. Mów często o swoim ex. Porównuj i głośno komentuj. 10. Każ mu zgadywać na co w tym momencie masz ochotę i niezależnie od odpowiedzi mów że nie zgadł. Patrz punkt 5. 11. Obchodź wszystkie rocznice, najlepiej co miesiąc. Jeśli choć raz zapomni, bądź wściekła i płacz. 12. Stale mów, że jesteś gruba. Pytaj go o to. Niezależnie co odpowie - pkt. 2. 13. Krytykuj sposób, w jaki się ubiera. 14. Krytykuj muzykę jakiej słucha. 15. Kiedy Cię zapyta \"Co się stało?\", powiedz mu, że jeśli nie wie, to nie zasługuje na odpowiedź. 16. Próbuj go zmienić (najlepiej na siłę). 17. Każ mu ze sobą tańczyć, tym bardziej jeśli nie umie. 18. Jeśli kiedykolwiek w czymkolwiek zawiódł, nigdy nie daj mu o tym zapomnieć. 19. Zawsze gdy choć na chwilę zapadnie między wami cisza, pytaj go \"O czym myślisz?\" 20. Analizuj każdą najdrobniejszą jego wypowiedź i doszukuj się w niej kilku znaczeń. Wybierz najmniej prawdopodobne lub niekorzystne dla Ciebie i obraź się na niego. Nie zapomnij o pkt.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×