Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

29 listopada 1990 - Zlikwidowano restrykcje w sprzedaży napojów alkoholowych – wódkę znów można było kupować przed godziną 13 :P Flowka u mnie otwierajom N :D 1 grudnia N:D ...mam nadzieję, że w sprzedaży będzie cuś więcej niż tylko MB :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIŚ WIGILIA Andrzejek!!! ___________Roztop wosk w małym naczyniu i lej na wodę przez ucho od klucza. Według dawnych wierzeń klucz ułatwia bowiem nawiązywanie kontaktu z zaświatami, a tylko dobre duchy przodków mogą odsłonić przyszłość. Kształt woskowej figurki może wydawać się nieczytelny, ale gdy obejrzysz jego cień na ścianie, łatwiej dopatrzysz się zarysu. Gdy puścisz wodze fantazji, dowiesz się co czeka Cię w nadchodzącym roku. ___________Głównym powodem dla którego w wieczór andrzejkowy zaglądamy w ciemne strony magii jest chęć poznania męża. A oto jeden z najoryginalniejszych sposobów: jeśli chcesz ujrzeć we śnie przeznaczonego Ci ukochanego, cały dzień pościj i nie pij wody. Tuż przed położeniem się do łóżka zjedz piekielnie słonego śledzia. Taka wyszukana kolacja na pewno wywoła sen o wodzie, a mężczyzna, który poda ci w nim napój, będzie ci przeznaczony... ___________Pod trzema filiżankami schowaj: obrączkę, monetę, listek a czwartą zostaw pustą. Zamień miejscami filiżanki. Wybierz jedna z nich. Jeśli trafisz na obrączkę, czeka cię miłość, listek-ślub, monetę-bogactwo. Gdy wybierzesz pusta filiżankę, nowy rok nie przyniesie zmian. ___________Na tacy kładziesz trzy owoce, np. jabłko, cytrynę i śliwkę. Druga osoba z zawiązanymi oczami mówi, który owoc wybiera, np. ten z lewej, z prawej czy środkowy. Jesli wybierze jabłko, oznacza to, że będziesz z kimś tworzyć szczęśliwą parę. Gdy wybierze cytrusa - żle ulokuje swoje uczucia. Wybór śliwki, wiśni lub czereśni oznacza, że jeszcze w najbliższym roku nie będzie z nikim chodzić. ___________Pomyśl sobie życzenie i zapal dwie zapałki. Trzymaj je płonącymi łebkami do góry. Jeżeli zapałki będą palić się “ku sobie”, życzenie się spełni w ciągu roku, a jeśli nie –będziesz musiała dłużej poczekać na jego realizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(o)(o) - biust doskonaly ( + )( + ) - piersi na silikonie (*)(*) - piersi ze stwardnialymi sutkami (@)(@) - piersi z wielkimi sutkami (^)(^) - piersi zmarzniete (o)(O) - piersi niesymetryczne (:o)(o) - piersi pogryzione przez wampira o/o/ - piersi babci ( - )( - ) - piersi rozgniecione na drzwiach od prysznica |o||o| - piersi androidki o o - piersi Kate Moss ( o Y o ) - piersi do playboya papapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko!!! Może dzisiaj do wieczora w końcu dociągnę????? :O Skośnooki mi się marzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko nareszcie pije kawe co nie oznacza polepszenia humoru stres mnie zżera:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA wlasnie na innym topiku zastosowalam idee z Twojej stopki:P chyba jestem tam spalona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA wlasnie na innym topiku zastosowalam idee z Twojej stopki:P chyba jestem tam spalona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA wlasnie na innym topiku zastosowalam idee z Twojej stopki:P chyba jestem tam spalona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja zaprzestałam dyskusji na innych topikach i płodność swą podkreślam i realizuje siem na _kafce_ :P Elldiska wczoraj posuwałam :D Moniałka a Ty masz za wolne posuwanie...skośnooki szybciej kończy zanim Ty dojdziesz :D Flowka O_O? przecież siem już działo ..opcje polityczne siem starły! czyżby powtórka z rozrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> niedźwiedź w pracy pewnie będzie miał gości ! :D Już nawet dzisiaj przedbiegi jakieś ... 13 posterunek przyszedł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, doszly wszystkie wersje mojego poprzedniego wpisu:D dobrze ze nie ukrywalam mojego \"drugiego ja\" ja z przyzwyczajenia sie realizuje jeszcze na innych, bo je podczytuje,a czasami jak sie czyta glupoty to nie ma mocnych - musze zareagowac... zrobilam z siebie misia-pande:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELLDISKA -----> TWA do Ciebie na bardzo poważnie(wyjatkowo) A nie bierzesz tego pod uwagę, że to czasami marne prowokacje, po to właśnie, by takich jak Ty zebrać do kupy i potem zjechać...zwymyślać i obrazić...wiesz rozwalono mi dwa super topiki...to mi wystarczyło :) Żyje jak chce ..jak mi siem podoba i napisze Ci coś co może zbulwersuje Ciebie i innych ale jak mi siem spodoba to będę -kochanką - albo zdecyduje siem na - seks analny - albo na - aborcję -albo poddam siem - zauroczeniu i zakocham w księdzu - ale to będzie tylko moja sprawa i NA PEWNO NIKT nie będzie o tym wiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA to nie byla prowokacja,topik jest od 4 lat, nie lubie jak ktos nad soba sie bez powodu uzala, a wszyscy to czytaja i glaszcza po glowce, zamiast kopnac:P i nie zgorszysz mnie: ja tam ksiedza odpuszcze bo nie mam sklonnosci do facetow w sukienkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA i Edaliska...bądzcie no tylko sobą...resztę...no tego chrzanić - nie powiem dosadniej bo znów mnie wykasują :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze błąd w nicku zrobiłam... :O Elldiska miało być.... Ja też jestem sobą i byki walę - i w życiu i w necie :D :D :D :D :D :D :D Elldiska wybacz...jakoś łatwiej mi się czyta jako \"Edaliska\".... Taaaa...się tłumacz moniał, tłumacz :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic mnie nie zmusi zebym byla poprawna :P wyznaje wiare w siebie:P moniał moze bym sie przerobila ale nie pamietam jak mnie nazwalas:D:P oczywiscie domyslacie sie ze pracuje.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze nie jestem flowka:P Objętość stożka lub ostrosłupa: V = Ppodstawy ? h / 3 (h - wysokość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×