Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Nie ma tak dobrze, Elldiska nie narzekaj :p masz u sie to czego ini nie majo{TWA ma na mysli oczywiście siebie] Jutro mikołajki co kupiłaś pijawkom? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodszej pijawie ksiazke o piratach - taki zawod sobie wybral starszej pijawce .... chyba pojde w jakis praktyczny prezent - dzynsy lub cosik bo laska wyrosla ze wsiego najstarszej pijawie chyba siebie... moje dziecie kupilo sobie mini... prababcia prawie kolejnego zawalu dostala:P jak ja zobaczylam stwierdzilam ze jakby sie szalikiem owinela to efekt bylby taki sam:P shit:O chyba sie starzeje:P a poza tym jak nie narzekac jak za oknem deszcz?? a w tajlandii impreza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska wczoraj Flowce opowiadałam kawał , który odnosi siem do pijafki żeńskiej słuchaj...a więc wyobraż sobie ... między dwa słupkami rozciągniety sznur i wisi pranie... znaczy wiszom: tabliczka z rokiem i majty i Tak... 1920 - pantalony z koronkom 1950 - reformy barchanowe 1980 - figi 2005 - stringi 2020....[same klamerki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca dresiarz z Paryża i opowiada swojej żonie, co tam widział. - Wiesz Zocha, idę k***a, patrzę k***a, a tu wielki zaj***sty plac k***a! Patrzę na lewo k***a mać... och**eć można! Patrzę przed siebie: O żesz k***a mać! Patrzę na prawo: k***a... O ja cię pi***ole... Zocha zaczyna płakać. Dresiarz pyta: - Zocha, co Ci się, k***a, stało? - Boże, jak tam musi być pięknie...! ____________________________________________ Żona w czasie stosunku pyta się męża: - A jeśli urodzi się nam dziecko to jak damy mu na imię? Mąż bierze prezerwatywę i robi jeden supełek, drugi, trzeci... po dwudziestym mówi: - Jeśli się stąd wydostanie to nazwiemy go MacGayver !!! ____________________________________________ Piękna złota polska jesień. Starsze małżeństwo (koło 60) wybrało się na wieczorny spacerek. Po spacerku babcia mówi do dziadka: -Zenek skocz no do piwnicy bo jako butelkę wina, to będziemy się kochać. Dziadek zbiegł do piwnicy, jak jakiś sportowiec, myśląc „ku**a od 20 lat sex-u nie było). Wziął pierwszą butelkę z brzegu, przetarł lekko z kurzu i czyta: „Koń jak”. Myśli sobie, że to pewnie jakiś koniak będzie. Zaniósł więc butelkę na górę, wypili cala, po czym poszli do sypialni i kochają się przez godzinę, dwie, jeden dzień, dwa, trzy, aż w końcu po tygodniu wychodzą z sypialni i babcia odzywa się tymi słowami: -Łoj dziadek, tak to ja z tobą jeszcze nigdy nie miałam. -Łoj babka, ja z tobą też. -Skocz zobacz, co to za wino było Dziadek bierze butelkę, przeciera z kurzu i czyta: -\"Koń jak nie może to dwie łyżki na wiadro.\" ___________________________________________ Maż po kłótni z żoną mówi do niej: -Jak umrzesz, to ci każę na nagrobku napisać: \"Tu spoczywa moja żona, wiecznie zimna!\" A żona odpowiada: -A jak ty umrzesz, to ci każę napisać: \"Tu spoczywa mój mąż, nareszczcie sztywny...\" No śmiejcie siem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszki mieszkajom w suchym trafsku a zębicha wilcze to już widziałaś...ładne som :P nowe seriale: Six Degrees Dexter Standoff Bones Torchwood Grudniowe noce poświecem na zasysanie i testowanie a potem flowkowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slubny kupil 348 dekoder jakiejstam tv cyfrowej, zeby to uruchomic nawiercil mi dziury w oknach:O bo dodatkowe kable potrzebne... zanim opanuje technike wlaczania tego diabelstwa wszystkie seriale sie pokonczom:O kurcze... przerazily mnie te klamry:P ale juz zaczynam oswajac sie z myslami;) ide spac na to wszystko rany, jak stara babcia😭 se chyba cosik chlapne na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funkcje: zliczanie kroków - zakres od 0 do 9999 kroków, licznik spalonych kalorii - zakres od 0 do 9999,9 kalorii, wprowadznie długości kroku - zakres od 0,3 do 1,2 metra, licznik przebytego dystansu - zakres od 0 do 99,99 km, wprowadzenie indywidualnej wagi ciała - zakres od 30 do 150 kg, wygodny zaczep do paska. dostałam maila, żeby se na święta krokomierz kupić ...zgupli..pogięło ich zupełnie ja będę siedzieć...leżeć///leżeć...siedzieć i JEŚĆ JEŚĆ JEŚĆ I POPIJAĆ NAPOJEM DO RUR:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolaj dzis fajniusi byl:D w windowsach nie w wallsach poniewaz wallsy cholernie grube czy usa zasysa nie mam pojecia bo nie mam kiedy zapoznac sie z pilotem poza tym my beznadziejni fani dojczlandzkiej tv:O a tak sie rozmarzylam ze tyle prezentow rozdam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zadnego MB, MR ani chodzby winka nie przyniosl chcialam pierdzionek cudny ale okazalo sie ze sa tylko na zamowienie, niech sie gonia... za dwa miesiace to zapomne ze go chcialam:P na magde liczylam ze sie wczoraj skonczy i na weselu popije;) a tak musialam pic ze slubnym:P wlasnym:P wieczorem mikolajki sobie urzadze:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój ex-ślubny w przededniu wyplaty...to na prezent nie ma...jeszcze pożyczył 10 zł na fajki:P sama se kupiem...bo najlepiej wiem co chcem i żeby nie wiem ile minęło nie mogę zapomnieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Człowiek rodzi się zmęczony, żyje aby odpocząć. 2. Kochaj łóżko swoje jak siebie samego. 3. Odpoczywaj w dzień abyś mógł sapać w nocy. 4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego pomóż mu. 5. Praca jest męcząca. 6. Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze, będziesz miał dwa dni wolnego. 7. Jeżeli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. 8. Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci. 9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż ci przejdzie. 10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA ile mozna czekac na pierdzionek... kiedy ja i tak nosze tylko obraczke /bo inaczej faceci calego swiata sie na mnie rzucaja:P / ex-slubnego w kosmos:P dzis kogos tez tak wystrzelilam:D i dobrze mi z tym:D no prawie dobrze - za malo zwyzywalam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dwa miesiace to bede stara dupa i wtedy pierdzionek na pocieszenie:P /16.02 órodzinki/ /zamiast oczka jest symbol wodnika z kamykow - niby gwiazdozbior/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Elldiska masz dybać na ZOO bo jak skwasisz i Cię ominie to dupa, jusz w tym roku siem nie załapiesz:P tak: popoludniowy nius: windowsy lśniom, szmaragdowa pachnie..jeszcze tylko rurzowy pozasysa i jeden bardzo krudki stosunek z mopem i kawka kawka kawka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×