Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Flowka nic więcej nie pisz pod tym nickiem bo masz piękne dojście.... Ja ze skośnookimi znów przegrałam ale bitą smietanę mam w garści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sex jest jak nokia (connecting people), sex jest jak nike (just do it), sex jest jak coca-cola (enjoy !) Sex jest jak pepsi (ask for more) sex jest jak samsung (everybody is invited)!!! Sex jest jak peugeot (zaprojektowany by cieszyc) sex jest jak tpsa (laczy nas coraz wiecej) sex jest jak philips (lets make things better) sex jest jak plus (zmieniamy swiat na plus) sex jest jak era (taaaak, taaaaakkk......) Sex jest jak jogobella (rozkosz extra dużego...) Sex jest jak prusakolep (kusi, wabi, neci) sex jest jak o.b. (ok) sex jest jak redbull (dodaje skrzydeł) sex jest jak milka (daj się skusić) sex jest jak mars (krzepi) sex jest jak snickers (na co czekasz?) Sex jest jak guma orbit (zmniejsza ph w ustach :)) sex jest jak margaryna kasia (pieczenie to tyle radości :) sex jest jak bmw (radość z jazdy) sex jest jak chupa chups (musisz je lizać!) Sex jest jak kurs nurkowania jednego z poznańskich klubów nurkowych (wejdź głębiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budzisz się rano a obok Ciebie facet. Jak się go pozbyć? - Jest kilka sposobów: Na kasę Idąc do łazienki, mówisz: \"Te pieniądze... tak jak się umawialiśmy - zostaw kochanie na stoliku.\" Następnie znikasz w toalecie i odkręcasz prysznic, udając, że nie słyszysz, jak delikwent ucieka. Zalety: jak zostawi parę złotych, to będzie na nową torebkę. Wady: może podać Twój telefon kumplom i potem udowodnij, że nie jesteś wielbłądem. Poza tym może zostawić za mało pieniędzy i nie starczy na torebkę. Na test \"Chyba jestem w ciąży!\" - mówisz, wychodząc nad ranem z toalety z testem ciążowym w ręku. Potem patrząc rozmarzonym wzrokiem w oczy mężczyzny, dodajesz - \"Jeśli to będzie chłopiec, to nazwiemy go po tobie, a jeśli dziewczynka, to chcę, aby nazywała się Basia... dobrze?\" Zalety: działa bez pudła. Wady: musisz mieć test. Na ślub \"Chyba się teraz ze mną ożenisz?\" - pytasz, przytulając się do niego. Szlochasz, gdy w popłochu szuka bielizny. Zalety: szybko działa. Wady: brak. Na mamę \"Chciałabym kochanie, żebyś poznał moją mamę\". Zalety: matka-teściowa potrafi odstraszyć nawet najbardziej namolnego konkurenta. Wady: on może lubił starsze panie. Na Zbyszka Rzucasz w przestrzeń pytanie:- \"Ciekawe, czy podobałbyś się Zbyszkowi?\" Następnie tłumaczysz, że masz przyjaciela-homoseksualistę, który sypia z większością twoich kochanków. \"Zbyszek zaraz przyjdzie\" - dodajesz... Zalety: same. Wady: a jeśli on jest bi? Na makijaż Rano masz malowniczo rozmazany makijaż (postaraj się wyglądać na własną babkę) i dmuchając w jego stronę mieszanką czosnku i cebuli, pytasz zachrypnięty głosem - \"Kochasz mnie?\" Zalety: nie potrzebujesz wplątywać w tę sprawę innych ludzi. Wady: musisz się nażreć czosnku i zostać w domu przez resztę dnia. Na orgazm Przy śniadaniu pytasz: \"Kochanie, czy ty też nie miałeś orgazmu?\" Zalety: obrażony samiec powinien szybko wyjść. Wady: on postanowi zadowolić cię za wszelką cenę. Na Amwaya Przynieś do łóżka komplet proszków i płynów do czyszczenia Amwaya i zacznij go przekonywać, aby coś od Ciebie kupił. Zalety: przy odrobinie szczęścia zarobisz parę groszy. Wady: co będzie, jeśli kochanek jest sprzedawcą garnków Zeptera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA czasami wada może stanowić zaletę :D DOBRANOC!!! Skośnooki mi się przyśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Język kobiet i język mężczyzn język kobiet: 1. Tak = Nie 2. Nie = Tak 3. Moze = Nie 4. Szkoda = Jeszcze pozalujesz 5. Potrzebujemy = Ja chce 6. Ty zdecyduj = Decyzja jest taka latwa 7. Zrob, jak chcesz = Jeszcze za to zaplacisz / Zobaczysz, jak na tym wyjdziesz 8. Musimy porozmawiac = Musze sie poskarzyc 9. Oczywiscie zrob to, jesli chcesz = Nie chce w zadnym wypadku, zebys to robil 10. Nie jestem zla = To chyba jasne, ze jestem zla 11. Jestes taki meski = Ogolilbys sie 12. Jestes dzisiaj taki mily dla mnie = Chyba chcesz dzisiaj ze mna sie przespac? 13. Zgas swiatlo = Mam celullitis 14. Ta kuchnia jest taka niepraktyczna = Chce nowy dom / nowe mieszkanie 15. Chce nowe firanki = i dywany, meble, tapety 16. Slyszalam jakis dzwiek = Zauwazylam, ze juz usnales. 17. Kochasz mnie? = Zaraz zadam Ci powazne pytanie 18. Jak bardzo mnie kochasz? = Cos zrobilam, co ci sie nie bedzie podobalo 19. Nic, naprawde = Po prostu jestes nie do wytrzymania 20. Musisz sie nauczyc komunikowac = Musisz byc tego samego zdania co ja język mężczyzn 1. Jestem glodny = Jestem glodny 2. Jestem zmeczony = Jestem zmeczony 3. Ladna sukienka = Bombowe cycki 4. Co sie stalo? = Nie moge uwierzyc, ze robisz z tego taka tragedie. 5. Tak, Twoja fryzura podoba mi sie = 10 złoty i ani grosza wiecej 6. Moze pojdziemy do kina? = Chce sexu z Toba 7. Czy moge Cie zaprosic na kolacje? = Chce sexu z Toba 8. Czy moge do Ciebie zadzwonic? = Chce sexu z Toba 9. Moze zatanczymy? = Chce sexu z Toba 10. Wygladasz na zmeczona, moze Cie pomasowac? = Chce sexu z Toba 11. Co sie z Toba dzieje? = Dzisiaj chyba nici z sexu. 12. Nudze sie = Chce isc z Toba do lozka 13. Kocham Cie = Chce isc z Toba do lozka, teraz. 14. Ja tez Cie kocham = ok, powiedzialem, czy mozemy w koncu pojsc do lozka? 15. Czy wyjdziesz za mnie? = Chce, zeby to bylo nielegalne, jak bedziesz spala z innymi 16. Porozmawiajmy = Chce zrobic dobre wrazenie na Tobie, zebys poszla ze mna do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitamIII TWA Ty spałaś w ogóle? Czy nocke na zabawach spędziłaś? Bo coś za wczesna godzina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spalam sasiedzi mnie nienawidza:P widzialam to dzis rano w ich oczach:P pieprze to:D:D:D:D wyjezdzam... bede w poniedzialek kilka dni dla mnie kawy nie parzyc:( no chyba ze znajde gdzies dojscie do netu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie wiesz gdzie jest K Elldiska? Na północ kochana jedziesz!:P Po nocnych kafkach nabrałam kolorów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
se juz na mapie sprawdzilam;) poza tym ja mam zamiar spac to nie musze wiedziec:P panu lesniczemu \"skonczyl sie\" telefon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×