Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

a tak poza tym to juz wie co! wie jaki! i zna rozmiar! niech sie raz wykaze! a jak nie bede zla :P i nie dostanie:P przeciez nie bede pana i wladcy za raczke ciagle prowadzic! w koncu on najmadrzejszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tu dybac jak pieprzony wypasiony komp pokazuje no connection! chyba zla jestem😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnik 21 stycznia - 20 lutego Wodnik wizje i marzenia W rzeczywistość umie zmieniać. Jeśli ma tylko okazję, Wykorzysta swą fantazję! Zrobi rzeźbę lub obrazek, Machnie jakiś wynalazek... Sto pomysłów w jednej chwili Ma, choć wcale się nie sili! Baran 21 marca - 20 kwietnia Baran, dzielny i wytrwały, Bywa łasy na pochwały I bez przerwy, z każdej strony, Bardzo lubi być chwalony. Lecz czasami sam się łaje, Gdy coś mu się nie udaje I ze złością szczęką kłapie, Że sto srok za ogon łapie! Bliźnięta 22 maja - 21 czerwca Świat bez ruchu i hałasu Jest dla Bliźniąt stratą czasu! Zamiast lekcji i klasówek Wolą słuchać miłych słówek! Zwykle pracą się nie chlubią I leniwy żywot lubią, Lecz gdy precz wygonią lenia, To pracują bez wytchnienia. Rak 22 czerwca - 22 lipca Rak, gdy tylko czuje drakę, Woli się wycofać rakiem, Lecz gdy tkwi w rodzinnym kole, Wreszcie w swoim jest żywiole! Tu kuzyni, wujków krocie, Tam kuzynki, babcie, ciocie - Kiedy wszyscy są w komplecie, To cudownie jest na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz dopadne wlasciwego kompa pokaze co robie:D i ile z tego prawdziwego w horoskopie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Live Ona
to ja też zapraszam na kawke ale do siebie :):):)🌻 oceńcie tylko szczerze :) http://hopka.pl/z3c0 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawde uwielbiam swoje dzieci ale czemu musze sie do nich dostosowac i jesc obiad w mac\'u? :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byk 21 kwietnia - 21 maja Byk porządnie się nagłowi, Zanim krok do przodu zrobi, Lecz gdy wreszcie iść zaczyna, Prze do przodu jak maszyna. Choć rozłościć trudno Byka, Lepiej niech mu nikt nie fika, Bo gdy Byk się zdenerwuje, Każdy przed nim respekt czuje! Kurcze Flowka sorki to wszystko wina, że caly dzień myślem o Tobie i poflowkowalo mi siem wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pisanie? czy Ty myślisz Flowka, że ja Ci dam dotykać wypasionom podświetlonom? :P nigdy w życiu! Po to dzisiaj kwitnem przy garach, żebyśmy juterko miały czas na busz w świecie szmat!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA jako duch o polnocy:P a ja tam ciagle mikolajuje:D nie zapomniec jutro o mnie:P na zoo zbieram punkty:D wysypiac sie a ja jeszcze pobuszuje na tajnym nicku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska 👄nie wiedziałam, że jestem twojom ulubionom postaciom kafeteryjnom :D naprawdę mi miło ...bardzo[TWA siem tymbardziej dziwi, bo taka jest zielona we wszystkim :P]...idem siem kimnąć...bo lada moment będęm musiała Flowce kawusie podać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tradycyjnie o poranku ... tym razem z Wrocka ! Zawitałam baaaaardzo wczesnym rankiem ... objechałam bimbajką pół miasta, zaliczyłam kilka mostów ... nie ma to jak zwiedzanie miasta z okien tramwaju ! :D Pijemy kawkę !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA nawet nie wiesz jak czasami humor poprawiasz:P /siem przymilam:D / milej zabawy:P ide na kawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, rozumiem prowadze dzis monolog dzis na urodziny nie chce - 15 lat temu urodzilo sie radio maryja 65 lat temu byl atak na Pearl Harbor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawalony facet wraca do domu i na podwórku zarzuciło go na drzewo rosnące przy ścieżce. Z logiką normalną dla takiego stanu, postanowił zemścić się na drzewie, czyli wyciąć je w pień. Wszedł do domu i dłuższy czas, bezskutecznie szuka piły. W końcu podchodzi do żony i pyta: - Gdzie piła? Żona wystraszona odpowiada: - U sąsiada. - A dlaczego dała sąsiadowi? Żona coraz bardziej wystraszona, odpowiada drżącym głosem: - Dała, bo piła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldisia ja Ciem czytam, Flowka tyż...a wiesz live będzie tylko przez 2 i pół dnia... to musimy siem sobą nacieszyć, bo potem zostanie mi świergotanie do ucha i trzaski pestkuw:p Kawał zajebisto-zarąbisty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry marketing Marketing kobiecy Jestes na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, podchodzisz i mówisz: \"Jestem dobra w lózku\" . To jest marketing bezposredni. Jestes na imprezie z przyjaciólmi, widzisz atrakcyjnego faceta, jeden z Twoich znajomych podchodzi i mówi: \"Tamta laska jest swietna w lózku\". To jest REKLAMA. Jestes na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta prosisz go o numer telefonu, nastepnego dnia dzwonisz i mówisz \"Jestem dobra w lózku\". To jest telemarketing. Jestes na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, rozpoznajesz go, odswiezasz mu w pamieci znajomosc i pytasz:\"Pamietasz jak dobra jestem w lózku?\" To sie nazywa Customer Relationship Management. Jestes na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta,wstajesz, poprawiasz ubranie i fryzure, podchodzisz, stawiasz mu drinka. Mówisz mu jak ladnie pachnie oraz zachwycasz sie jego garniturem. Napomykasz jak dobra jestes w łózku. To sie nazywa Public Relations. Jestes na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta, podchodzisz i mówisz: \"Jestem dobra w lozku\", nastepnie pokazujesz mu jeden sutek, lub cala piers. To jest Merchandising. Jestes na imprezie i widzisz atrakcyjnego faceta,on podchodzi i mówi: \"Slyszalem, ze jestes swietna w lózku\" To jest uznana marka - branding. Marketing Meski: Podchodzisz do laski na imprezie i mówisz: \"Jestem fenomenalny w lózku, potrafie spedzic cala noc kochajac sie bez przerwy.\" To nazywa sie Nieuczciwa Reklama i jest karane w wiekszosci krajów UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, rozumiem chyba se fundne nowego kompa... takiego co bym tez w koncu mogla gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×