Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Elldiska poszła szukac śniegu a ja muszem iść szukać męża, bo ten co jest, nigdy nie spełni moich oczekiwań ;) [TWA myśli :o gdzie można dybnąć na Mikołaja z wielkim workiem?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 4 stycznia - czwartek, godz. 20.30 Chirurdzy dramat obyczajowy Grey\'s Anatomy prod. USA, 2005 reżyseria: Peter Horton występują: Ellen Pompeo, Patrick Dempsey, Katherine Heigl, Justin Chambers, Sandra Oh, T.R. Knight, Chandra Wilson, James Pickens Jr., Isaiah Washington Dramatyczna opowieść z życia prywatnego i zawodowego piątki stażystów oddziału chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle. Główną bohaterką serialu i zarazem jego narratorką jest urocza Meredith Grey, która już pierwszego dnia stażu popada w poważne tarapaty. Jej przygodny kochanek okazuje się jej opiekunem na oddziale chirurgicznym. Będzie też musiała stawić czoła grupie równie ambitnych, co nieobliczalnych koleżanek i kolegów. Prawdziwym wyzwaniem będą jednak pacjenci, nierzadko na krawędzi życia i śmierci, którym ona i jej przyjaciele będą starali się pomóc ze wszystkich sił i w oparciu o wszelką dostępną jej wiedzę medyczną... Doborowa obsada, wartka akcja i historie z życia wzięte, wobec których nie możesz pozostać obojętnym sprawiły, że serial ten jest postrzegany jako następcja renomowanego \"Ostrego dyżuru\" i cieszy się coraz większą popularnością. \"Chirurdzy\" mieli premierę w amerykańskiej telewizji w kwietniu 2005 roku, obecnie widzowie w Stanach Zjednoczonych oglądają już jego 3. sezon. \"Chirurdzy\" tak niedawno pojawili się na antenie, a już zebrali wiele prestiżowych nagród telewizyjnych: Golden Globe 2006 dla Sandry Oh i trzy nominacje do Emmy 2005 oraz nagroda za reżyserię serialu dramatycznego dla Petera Hortona. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!! GA!!! JEST FANTASTICO!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA na 30 ten przepis byl dluzszy:D nie przebrnelam przez niego:D snieg sie nie rozpuscil tylko ciagle jest na moich choinkach a ja je potrzebuje w innym pomieszczeniu i to zamknietym:D zakupilam nowy:D bedzie piknie:D z seriali ogladalam tylko m.mizianą ale siem skonczylo i dobrze:P bo nie mam czasu:P a oprocz sniegu stworzylam jeszcze dzis z mikolajowego stroju stroj dla Melchiora...krola ofkorz:D gania w tym po wawce:P ludzie sie ogladaja:D cud ze ja nie ubralam jakiegos dziwadla na siebie:D bo jestem do tego zdolna:D ale dzis musialam wygladac egelancko bo urodziny tesciowej ide marnowac czas przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dłuższy Elldiska? O_O? To co jeszcze trzeba zrobić? :P rypkę złowić? :p Miziana siem nie skończyla, to znaczy miała siem skończyć ale ludziki żeńskie zapewne chcą patrzeć jak Piotr kocha Magdę ;) Na wiosnę ciąg dalszy! No i znowu piszem do siebie..heh..ale to? nie do końca prawda, czytam Czterem Łapom topik :P moje stworzenie futrzakowate jest niezwykle pojętne, tak samo jak...no...? jak kto? :P hahahahahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no TWA...... szampan w wannie Cie nie kreci;) a ja zamiast gnic przed tv wykleilam różę wiatrow:P stopka zainspirowana życiem;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie łeb na....la:O sorki:P wczoraj zwyczajnie odpłynęłam w objęcia ciemnej dziury:P róża to nie dla mnie ide do pracy - wroce jutro 😭 niestety nie jest to ostatni dzien pracy w tym roku:O ale oby do świąt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!!!!! Jem amerykańskie śniadanie, bo mi te kulka i kulki w szafie zalegajom, jeszcze som jakieś musli...też trzeba zjeść, ciekawe czy nie po terminie ;) Elldiska mnie cały czas boli cały człowiek, takom mam durnom chorobem, nieuleczalnom😭 Flowka kup to nowe serce bo bez Ciebie umieram 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym sercem to nie takie proste ! Trochę to potrwa ... najważniejsze żeby się dobrze skończyło ! :D Dzisiaj w N wpadłam w szpony szału przedświątecznych zakupów - ludzie szaleją. Jak się patrzy na te wózki wypełnione po brzegi potrzebnymi i niepotrzebnymi rzeczami ... strach się bać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozetoja
ja wypilam juz dzis 2 i nic glowa mi leci na kompaaaaaa ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, kupujom wszystko..ale to dobrze producenci i handlowcy siem cieszom z szalonych ludzikuf!!! W moim K wcale tłumuf nie ma, wpadłam po kwakę!!! a wrzuciłam do torby jedną szynę, jeden ogon i karka...prawie za darmo dawali:P No najważniejsze bez tego nie ma świąt: owocki egzotyczne!!! Mango i ananasek i figusie!!:D[mniam mniam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wrócem z opłatkowych żali, to biorem siem za szukanie karteczkuf co siem ruchajom ;) pamiętajcie w tym tygodniu nie grzeszymy...i o P nie myślimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA 😭 nie moge byc grzeczna!! ;) nie mam czasu kiedy na zakupy jechac... zabraknie mi jakis 3 dni.... moj kuchenny stol juz nigdy nie bedzie taki sam... pewnien nielubiany przeze mnie gosc przy nim siedzial😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elldiska wiesz jaki jest sposób na nielubianych - trzeba ich palnąć :P Gdyby dzieliła nas mniejsza odlełość😭to bym Ci pomogła, bo ja już tylko siedzę i czekam. Do 1 stycznia mam luz, bo później w swoich łachmanach muszem pójść żebrać kilka dni :P i zobacz do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge palnac!! za takiego to bym nie chciala pokutowac;) nikt nie powiedzial ze ja ze swoja praca do Ciebie nie przyjade;) a to nuuuuudne jest:D chociaz nie wyglada:D ide wydac suchy prowiant, lekko maczany , zeby chopy mialy sile wojowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjeć ..przyjeć Elldiska do Wrocka, przyjdem se popatrzeć! i zgłębić tajniki zawodu, który jest dla wybranych - tylko i wyłącznie - inteligętnych womenek:P Wieczór mija spokojnie, jeszcze kilka takich i zamknem siem na wieki ;) TWA pisze i TWA robi: - BARDZO DOBRY UCZYNEK dla ukochanej Flowki[nie grzeszem] - ugotowana polewka kartoflanka, bo jest post :P - znaleziona brakująca skarpetka w poszwie w rurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do małego hoteliku przyjechali na miesiąc miodowy nowożeńcy. On - 95 lat, ona - 23. Cała obsługa zakładała się, czy pan \"młody\" przeżyje w ogóle noc poślubną. Rankiem panna młoda wyszła powoli z pokoju, zeszła po schodach trzymając się kurczowo poręczy, dowlokła się do baru i opadła z wysiłkiem na stołek. -Co się pani stało? Wygląda pani, jak po zapasach z niedźwiedziem pyta barman. Ona odpowiada z rozpaczą: -Myślałam, że miał na myśli pieniądze, kiedy mówił, że oszczędzał od 75 lat!... :p dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest nieludzkie szlajam sie juz od 7 rano!! Piekna i dobrze ze bedziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×